Will Smith: Biz her zamankinden daha Açıkça bu ülkede Race bahsediyoruz

serkan balcı     08-03-16     Haberler     Will Smith: Biz her zamankinden daha Açıkça bu ülkede Race bahsediyoruz

Will Smith: Biz her zamankinden daha Açıkça bu ülkede Race bahsediyoruz
“Irkçılık kötü almıyor, o filme almak oluyor,” Smith Stephen Colbert söyledi.

will_smith_02
Will Smith bile Trump başkanlık başgösteren korkunç imkanı ile, Obama yönetiminin son aylarında Amerikan toplumunun durumu hakkında umutlu. kadınlar üzerinde sözlerinden ötürü bu hafta GOP adayı çarptı Smith, Amerika’nın bu ilişkilerin yarış söz konusu olduğunda, kötü almış Cumhuriyetçi mesaj satın değil.

“Ben her zaman bir evlilik açısından bu şeyler bakmak,” dedi Smith. “Evlilik danışmanlığı Yani, yaptığım benim 10.000 saat. Yani, Jada [Pinkett Smith,] ve ben başarılı bir ilişki geliştirmek için gerçekten çok çalıştık. Ben her zaman ilişkiler açısından şeyler bakmak,” dedi, “Late Show” dedi o bu ülkedeki mevcut ırksal gerginlik ne düşündüğünü sordu, Stephen Colbert ev sahipliği yapar.

“Şeyler temizlenir önce olur bir şey var. Her zaman zordur şafaktan önce bir karanlık var,” dedi Smith.

kalabalık alkışladı.

“İnsanların ne duyduğunuzda, ben gerçekten tamamen katılmıyorum ‘o hiç oldu daha kötü’,” Smith Bu açıkça 60’larda daha kötü değil “, sözlerine ekledi. Ve bu kesinlikle içinde olduğu kadar kötü değil Biz bu ülkenin tarihinin neredeyse hiç var daha 1860. … Biz daha açık ve net bu ülkede ırk bahsediyoruz. Bu masanın üstünde, “Smith Colbert söyledi.

Başka bir büyük fark nedir? Teknoloji.

“Irkçılık kötü almıyor, o filme almak oluyor,” Smith dikkat çekti.

“Devrim televizyonda olmayabilir, ama tweeted ediliyor,” Colbert sundu.

“Herhalde tweeted ediliyor,” Smith kabul etti.

Smith devam etti: “Ben gerçekten olduğu gibi o kadar kötü ve zor bu karanlık, sorunlar masaya, bilirsin, düşünüyorum”. “Ben ve Jada aynı şekilde bizim evlilik şeyler üzerinden çalışmak zorunda olduğunu görmek. Ve ben daha önce hiç ettik anlayış düzeyi için bir fırsat her zamankinden daha fazla olduğunu düşünüyorum.”

“Bu bakarak çok umutlu yolu,” Colbert yanıt verdi.

gelince Smith Obama oynayan bir yakında-to-be-klasik ama-varsayımsal henüz filmi? Smith ve başkanı tartıştı, ama Jada dedi ki, “hayır, Cehennem.”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?