Tyra Banks, yeni cilt bakımı serisini piyasaya sürdü

admin     10-09-16     Genel     Tyra Banks, yeni cilt bakımı serisini piyasaya sürdü

Tyra Banks, yeni cilt bakımı serisini piyasaya sürdü

tyra Bankalar zaten güzellik sektöründe hesaba katılması gereken bir güçtür, ve şimdi o yeni cilt bakımı hattı, Tyra Skin lansmanı ile tekrar hisselerini upping var. 42 yaşındaki bir proje onun Tyra Güzellik aralığının bir parçası olduğunu açığa onu heyecanlı haberleri duyurmak için Salı günü Instagram aldı.
Tyra Banks bir çeşit cilt bakım başlatıyor

Onu 4.5 milyon takipçileri ile paylaştı kısa klipte, Tyra o “daha istedi” sözlerine ekledi o mevcut akım cilt bakımı aralıklarına göre “memnun” sol sonra o yeni ürünler yaratmak için ilham kaynağı olduğunu ortaya koymuştur.

Ekteki yazısı, Amerika’nın Yeni Top Modeli sunum o yıl için ona yeni bir girişim üzerinde çalışıyor edildiğini açıkladı ve dünya ile paylaşmak için güçlü olmak onu heyecanını saptandı.

 

O zaten onun ışıltılı bir cilt ile hayranlarını wows

“Bu yapım, ekibimle birlikte sert ‘Werk’ ve araştırma yıllık sonucudur emin biz BİZİM yolu şeyler yaptım,” diye yazdı. “Cilt bakımı bana ve neden bu kadar önemli olmasının nedeni TYRABeauty yeni cilt bakımı çizgisi bana böyle büyük bir parçası @ görmek için izleyin. Tam video izlemek için benim biyo bağlantıyı tıklayın. #TyraYears.”

Sadece o kendi Tyra Güzellik kozmetik aralığı var, ama o da hayranları onu lejyonları tarafından bir güzellik simgesi, sık sık sosyal medyada onun ipuçları ve püf noktalarını olarak selamladı – Amerikalı yıldız güzellik dünyasına hiç de yabancı değil.

Tyra zaten model aktris, TV sunucusu ve işkadını olarak onun işleri de dahil olmak üzere etkileyici bir kariyere sahiptir, bu yüzden o gelecek nesillere onun bilgelik paylaşmak için istendi hiçbir sürpriz olarak gelir.

 

Tyra Stanford Business School bir sınıf co-öğretmek için ayarlanır

Life-Size yıldızı o co-öğretim olacağı 2017 yılında Stanford Business School’da kişisel markalaşma üzerine bir sınıf bu yılın başlarında ortaya çıkardı.

Tyra önce onun imparatorluk bina hakkında samimiyetle konuşulan ve o deneyim kazanmak için gençken o Harvard Business School’da bir yönetici eğitim programına alındı ortaya koymuştur.

“Kariyerim ve benim iş çünkü benim bağırsak olduğu için aldı,” diye anda Fortune söyledi. o ölçek için “amacıyla elimden sanmıyorum. Ben eğitim oraya gerekiyordu, ben bu profesörlerin kafasında gerekli, ben kitap Smarts gerekli gerçek bir miras bırakmak, bir sonraki seviyeye benim iş almak için eğitim olmadan bunu yapmak. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet