Trump Basın-O Hala Bu O Kontrolleri bir Reality Show mı sanıyor saldırmak Can not Stop

serkan balcı     08-02-16     Haberler     Trump Basın-O Hala Bu O Kontrolleri bir Reality Show mı sanıyor saldırmak Can not Stop

Trump Basın-O Hala Bu O Kontrolleri bir Reality Show mı sanıyor saldırmak Can not Stop
Orada Trump için mücadele edecek bir anayasa değişikliği ve o cehennem gibi emin Öncelikle değildir.


   donald_trump_24618078933
Fotoğraf Kredi: Gage Skidmore / Wikimedia Commons

Donald Trump, basın ile oldukça karmaşık bir ilişki vardır. Bir yandan, Cumhuriyetçi aday bir ortamın değerini bilir bilet üstüne onun hızlı yükselişi en azından bir kısmı onun kampanya boyunca alınan oluyor özgür medya değerinde milyarlarca dolar isnat edilebilir. Öte yandan, o rutin kabadayılık ve onun en sevdiğim şey (hakikat) işaret için gazetecileri berates ve bazen engelli ve / veya vajinalar ile gazetecilere alay kapalı alır.

(O ilk gazetecilere dava yeteneğini artırmak için iftira yasaları “açık yukarı [ing]” fikrini süzülüyor) Primer boyunca basın Trump’ın rahatsız tedavi göz önüne alındığında, o oldu çünkü ilişki daha çalkantılı büyüdü hiç de sürpriz değil VP getirdiği Grand Old Partisi resmi aday ve Mike Pence seçin. İşte Trump / Pence kampanya basına karşı yürütülen daha fazlasını yaman saldırılar bazılarıdır.

Gazeteciler Kimlik reddeden

Trump o sadece basın kalem girmek için onlara gerekli kimlik reddederek onunla aynı fikirde değilim gazetecilere ve haber çıkışları cezalandırmak olabilir fark bu anti-pres taktiği teknik Primaries sırasında başladı. yetkililer çalışan bir kadın muhabir manhandling için Lewandowski araştırdık önce bir özellikle söylüyorum karşılığında, eski kampanya yöneticisi Corey Lewandowski (bu oldu “f ** king kara listeye” olma belirlenen basın bölge veya risk dönmek için bir mitingde protesto kapsayan CNN muhabiri söyledi ) koz bir soru sormak.

Söz konusu kara liste seçim döngüsü sürdükçe haber kaynağı ve bireysel gazeteciler de dahil olmak, büyümeye devam ediyor. Univsion, BuzzFeed, Politik ve Huffington Post muhabirleri tüm Cumhuriyetçi aday bir battaniye yasağı karşıya. Hatta bazı yerel gazeteler Trump kampanyası ile hedeflenen: Des Moines Kayıt anda 2015 yılında geri yasaklandı, Lewandowski daha önce yazdı onlar editoryal dayanan “kağıt üzerinde kimseye kampanya kimlik vermediğini söyledi hafta.”

Radyo ev sahibi Hugh Hewitt o gazetecilere yaptığı yasağını kaldırma Trump teşvik olsaydı özenti veep soran basın kampanyanın ilişkilerini görüşmek üzere Cuma günü peni getirdi.

“Ben tam olarak önümüzdeki 100 gün içinde bekliyoruz, biz adil veya haksız olup olmadığınızı, medya kullanılabilir olmaya devam edeceğiz ve biz doğrudan Amerikan halkına bizim durumumuzda almak için gidiyoruz” Pence, dedi elbette hangi soruya bir cevap değil. Ve bir muhabirin patdown bir Pence-olmayan Trump-olay meydana geldi göz önüne alındığında, VP kampanyanın yıldız ve dizi sorumlusu üzerinde fazla bir etkiye sahip olacaktır almak düşüktür.

Ne öyle değer için, Trump biz tamamen Trump asla o anlamına gelmez şeyler söylüyor düşünüyor yüz değerinde alabilir varsayımsal Trump Beyaz Saray’da hiçbir kara, söz verdi.

Fedailer olarak Polis kullanma

Ne bir olayı örtmek için basın kartları yalanladı eğer yapmak için bir muhabir. Washington Post muhabiri Jose A. DelReal iseniz Eh, bir ralli müdavim olarak katılmak için sadece polis memurları tarafından aradı ve daha sonra giriş engellendi sonuna kadar tercih.

Post’a göre, DelReal o özel güvenlik görevlisi tarafından durduruldu ve onun laptop ve cep telefonu ile olayı giremedi söylendi Mike Pence için bir olay girmek için çalışıyordu. O diğer olay müdavimlerinin onların olduğunu belirterek, onun cep telefonu olmadan girmek zorunda protesto zaman, bekçi bildirildi “Onlar Washington Post için işe olmaz.” dedi

Mesaj başına:

    arabasını onun bilgisayar ve telefon yerleştirdikten sonra, DelReal hattına döndü ve iki ilçe şerif milletvekilleri çağırdı güvenlik personeli tarafından tekrar gözaltına alındı. memurlar, DelReal bacaklarını ve gövde aşağı okşadı onun telefonunu arayan, muhabir söyledi.

    Ne zaman subaylar – DelReal Yardımcısı John Lappley ve olarak tanımlanan Yüzbaşı Michelle o telefonu taşıyan değildi Larsuel doğrulanmış, muhabir kabul edilmek istendi.. güvenlik kişi azaldı. “O Seni burada istemiyoruz ‘dedi. You have to go ‘ “DelReal dedi.

Washington Post editörü Marty Baron onun muhabiri Trump / Pence kampanyanın kaba işleme geri ateşledi. “İlk olarak, Washington Post basın kartları Donald Trump tarafından iptal edildi” Baron dedi. “Şimdi, kolluk kuvvetleri, özel güvenlik görevlileri ile danışıklı, hiç sıradan bir vatandaş katlanmak zorunda zorbalık tedaviye muhabir tabi. Tüm bu en az bir ortak tesiste gerçekleştirildi. Bağımsız basının taciz sona gelmiyor. Kötüye gidiyor.”

Politik göre, RNC basın Trump kampanyanın kullanımı üzerinde herhangi bir yetkisi yoktur. “Yorum yapmak sorulduğunda, iki RNC sözcüleri sadece kimin sözcüsü yorum için bir istek gelmedi Trump kampanyası, siyasi anılacaktır” Hadas Altın yazdı.

gazetecilere kimlik reddedilir Bu bir (kötü) bir şey, ama bir muhabir, bir katılımcı olarak giren ve artan inceleme onu tabi ayırmak için olağanüstü bir-ve çok kötü emsal ayarlar.

Eski Fox Başkanı Roger Ailes için sunan Desteği

basın Trump ilişkisi uçucu iken, kadın gazetecilere olan ilişkisi düpedüz patlayıcıdır. tartaklandı Fox News çapa Megyn Kelly ve kadın Lewandowski onun kamu bulaşması hakkındaki kadın düşmanı yorumlar yeterli kanıtı değilse, sadece bir soruşturmanın ardından Fox News görevinden dışarı zorunda kaldı Roger Ailes, bir Trump’ın (şaşırtıcı) savunma bakmak ağın ana şirket tarafından Century Fox Ailes cinsel onun kadın çalışanı taciz, eski Fox News ev sahibi Gretchen Carlson iddialarını kanıtlanmış.

“Ben şikayetçi kadınların bazıları, ben onları yardımcı oldu ne kadar biliyor söyleyebilirim,” Trump muhtemelen cinsel taciz ile yardımcı conflating Karşılaşılan Press Chuck Todd söyledi. “Ve onlar oldukça yakın yayımlanan kitap yazmak ve onlar onun hakkında harika şeyler söylüyorlar. Ve şimdi aniden hepsi onun hakkında bu korkunç şeyleri söylüyorsun. Zaman”

“O çok iyi bir insan Çünkü bu. Çok üzücü,” Trump devam etti. “Ben her zaman onu sadece çok, çok iyi bir insan olmak için buldum. Ve bu arada, çok, çok yetenekli bir kişi. O. Bu yüzden çok kötü hissediyorum ne yaptığına bak.”

Ailes ve Trump destek görünüyor basın özgürlüğü ile ilgili değilse, Trump’ın kadın gazetecilere ilişki değil, aynı zamanda Ailes ve Fox News onun taciz kadınları susturmaya çalışırken harcanan kaynaklar büyük miktarda sadece düşünün.

Cuma günü yayınlanan bomba raporunda, New York Magazine’in Gabriel Sherman o cinsel Ailes tarafından Kurumundaki iddia eski bir tilki Driver hesabını ayrıntılı. kadın, Laurie Luhn sonunda Fox avukat Diane Brandi yazdı ve Ailes iddiaları yalanladı iken, o basın ya da “hükümet konuşan dan Luhn çubuklu bir gizlilik anlaşması ile tam Luhn ile 3.150.000 $ yerleşim atlatmanın Brandi talimatı Eşit İstihdam Fırsatı Komisyonu ve FBI gibi yetkililer. ”

Trump-so senaryo o Cumhuriyetçi aday onu dikkate gerçekten çok şaşırtıcı değil sağ Roger Ailes dışında onun iftiralarını-bir hamle susturma bir modeline sahip “çok iyi bir insan.”

Bunlar iyi insanlar birbirimize destek olmalıyız.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet