Tinder bu yıl sanal randevu için görüntülü sohbet özelliğini kullanıma sunacak

admin     05-14-20     Sohbet     Tinder bu yıl sanal randevu için görüntülü sohbet özelliğini kullanıma sunacak

Tinder, platformdaki ortalama swipe’ların tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ve şirketin Nisan ayında ortalama günlük swipe’larda% 37’lik bir artış gördüğünü paylaştı.

Tinder görüntülü sohbet: Online randevu uygulaması Tinder, kullanıcıların bu yıl bire bir sohbet etmelerini sağlayan bir uygulama içi video özelliği başlatacağını duyurdu. Duyuru, Salı günü yayınlanan kazanç raporunda Tinder’ın ana şirketi Match Group tarafından yapıldı. Bir Verge raporuna göre, özelliğe ilişkin ayrıntılar az olsa da, şirketin görüntülü sohbet başlatmayı planlaması gerçeği, şirket için en büyük özellik tanıtımlarından biri olacağı için büyük bir haber. Üstelik, görüntülü sohbetin milyonlarca Tinder kullanıcısı için kötüye kullanım aracı olabileceği göz önüne alındığında, girişim etkileyici.

Şirket bu özellik hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmasa da raporda, görüntülü sohbetler üzerinde taciz ve kötüye kullanımın kontrolünün kısa mesajlara kıyasla daha zor olacağı belirtildi. Bununla birlikte, spekülasyonlara göre, Tinder müstehcen görüntüleri tanımlayabilecek bir tür sistem geliştirecek veya şirkete böyle bir tesis sağlayabilecek bir üçüncü tarafla temasa geçecektir.

Kullanıcıların sonunda, tarihlerini şahsen taramak yerine, bir kişiyi kaydırmaya ve sonra onlarla görüntülü sohbet etmeye alışmaları gerekir.

Kazanç raporunda Tinder, platformdaki ortalama swipe’ların tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ve şirketin Nisan ayında 30 yaşın altındaki kadınlar arasında Şubat ayının son haftasına göre ortalama günlük swipe% 37 oranında artış gösterdiğini bildirdi. .

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet