Telefonunuzu sergilemek için 5 çarpıcı Android simgesi paketi (Aralık 2016)

admin     01-07-17     Teknoloji     Telefonunuzu sergilemek için 5 çarpıcı Android simgesi paketi (Aralık 2016)

Android telefonlarımızla duvar kağıdı, alet, tema ve simgeleri ayarlamayı severiz. Bize göre, en azından, telefonlarımız üzerinde sahip olduğumuz özelleştirme ve kontrol seviyesi bir Android’e sahip olmanın en iyi nedenlerinden biridir.

Telefonunuzda özel başlatıcı var ve yapmanız gerekirse, kontrol etmek isteyeceğiniz bazı simge paketleri var. Aşağıda bazıları bizim favorilerimden Aralık ayıdır. Play Store’a yeni gelmese de, onları ilk gördüğünüz zaman olabilir.

Bu tür mesajlarla amacımız, size keşfetmek ve oynamak için size yeni malzemeler sunmaktır. Telefonunuzu yapılandırmanın ve yeni düzenleri çıkartmanın sayısız yolu vardır; Umarız yeni uygulamaların keşfinden hoşlanırsınız.

Moonrise Icon Pack (ÜCRETSİZ)

Moonrise2

800’den fazla simge ve büyüyen bu paket, ay ve gece arasındaki karışıklığı tasvir etmek üzere tasarlanmış bir renk şeması kullanıyor. Başka bir deyişle, renklerinin doğru miktarda çıktığı, kendilerine özgü bir gri tonlama görünümüne sahipler. Ayrıca, Moonrise düzinelerce duvar kağıdı ve kendi bulut tabanlı duvar kağıdı seçici ile birlikte geliyor. Bu, 24 adet özel başlatıcıyı destekliyor, bu nedenle sahip olduğunuz herhangi bir şeyle iyi oynamalı.

Cornie Simgeleri (1.49 $)

Kornie_1

Bir süredir gördüğümüz daha iyi yuvarlak simge paketlerinden biri olan Cornie size 2.000+ el işi vektör tasarımı sunuyor. Ayrıntılara dikkat inanılmaz ama simgeler hala Google’ın Malzeme Tasarımı ilkeleri içinde kalmayı başarıyor. Tüm paket, sahip olduğunuz herhangi bir duvar kağıdına uyacak mükemmel bir renk karışımını sunar. Biraz ilham almaya ihtiyaç duyarsanız, bulut yoluyla Cornie 100’den fazla duvar kağıdına erişebilir. Ayrıca Muzei Canlı Wallpaper ve Zooper Widget, kemerdeki iki büyük çentik ile de güzel çalışıyor.

Süslü Icon Pack Tema ($ 1.69)

Buzlu_2

3.700’dan fazla ikona ev sahipliği yapan ve büyüyen bir simge paketi ne dersiniz? Dahası, onlara inanılmaz miktarda ayrıntıya sahip oldukları için 192 × 192 piksel olarak tasarlandı. Burada bulacağınız, yarı şeffaf donmuş kenarlıklı dairesel simgeler içeren bir temadır. Bu renkler ve donmuş döşeme gerçekten çarpıcı olduğu gibi yer nereye koyacağız hemen hemen herhangi bir arka planda evde doğru görünüyor. Frosty öğeleri, temel, orijinal simgelerden sadece bir miktar farklı olup anında tanınabilir olmasına rağmen yine de yeni hissettiriyorlar.

ANTİMO İKON PAKETİ ($ 1.49)

Antimo1

Bir başka büyük simge ve duvar kağıdı paketi, bu, sevgi ve dikkatle yapılan 3.650 tasarım sunuyor. Renk paleti diğerlerinden biraz daha koyu olabilir, ancak koleksiyonun tamamında tutarlıdır. Dinamik takvim desteği, simgelerinizin güne göre değişeceği anlamına gelir; Muzei entegrasyonu, 40+ duvar kağıtlarından otomatik yapılandırma ve ayarlama yapılmasına izin verir. ANTIMO’dan alacağınızdan daha paranızı almak zor.

Pixie – Simge Paketi $ .99

Pixie2

Her ne kadar bu listede bulunan en küçük paketlerden biri olsa da, Pixie dikkatinizi çekmeyi hak etmiyor. Seçebileceğiniz yaklaşık 1.300 simge ile uygulamalarınızın ve oyunlarınızın mükemmel bir şekilde temsil edildiği bir şans var. Her biri 220 × 200 piksel çözünürlükte veya büyütmede şaşırtıcı görünüyor. Heck, esasen QHD ve 4K ekranlar için geleceğe karşı dayanıklıdırlar. Bulut duvar kağıtlarına, dinamik takvimlere ve Muzei’ye destek vererek Pixie’ye büyük değer veriyorsunuz. Çoğu tasarım için alternatif simgeler olduğunu belirttik mi?

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet