Suriye’deki çatışma: Rus bombardıman uçakları hava saldırıları için Demir tabanı kullanımı

admin     08-16-16     Sohbet, Sohbet Odaları     Suriye’deki çatışma: Rus bombardıman uçakları hava saldırıları için Demir tabanı kullanımı

Suriye çatışma: Rus bombardıman uçakları hava saldırıları için İran üssü kullanabilir

bölümünden Orta Doğu dan

_90806616_mediaitem90806592

tarihinde Rusya Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan video görüntüleri alınan bir hareketsiz görüntü, SyriaImage copyrightAP bilinmeyen bir yere bomba bırakarak İran merkezli bir Rus Tupolev Tu-22m3 uzun menzilli bombardıman gösterir

Bir Rus savunma bakanlığı video Tupolev Tu-22m3 Suriye üzerinde bomba bırakarak gösterdi
Suriye’nin savaş

savaş beş yıl sonra Suriye ne kaldı?
Suriye’nin mülteci göçü
Ne El-Kaide ne oldu?
Suriye barış görüşmeleri ve anketler Esad’ın artan güven sinyali
Rusya’nın savunma bakanlığı Suriye hava saldırılarını yürütmek için batı İran’da bir üs kullandı söylüyor.
Tupolev-22m3 uzun menzilli bombardıman uçakları ve Sukhoi-34 grev savaşçıları Salı günü Hamedan çıkardı, bir denildi.
Hedefler Halep, İdlib ve Deir al-Zour ilde vuruldu, o ekledi. Yerel gruplar 27 sivilin öldüğünü söyledi.
Bu bildirildi geçen yıl Suriye’nin başkanı desteklemek için bir kampanya başladığından beri Rusya üçüncü bir ülkeden Suriye içindeki hedeflere vurdu ilk kez.
Iran Beşşar Esed’in ana bölgesel müttefiki ve ona karşı bir ayaklanma 2011 yılında patlak veren bu yana önemli askeri ve mali destek sağlamıştır.
Neden Suriye’de bir savaş var?
Suriye ne kalır?
Mülteci göçü anlama
15 Ağustos 2016Image copyrightAFP Halep kuzey Suriye kentinde Sakhur ve isyancıların elindeki ilçe bildirdi hava saldırısı sonrasında
resim başlığı
Onlarca kişi son haftalarda Halep isyancıların elindeki bölgelere hava saldırıları öldürüldü
Son aylarda, üst düzey Rus ve İranlı yetkililer, askeri işbirliğinin artırılması tartıştık, Moskova’da BBC’nin Steve Rosenberg bildirir.
Geçen hafta, Rusya Rus kruz füzeleri Suriye’ye terörist hedeflere yönelik saldırıları kendi hava sahası üzerinden uçmak için izin İran ve Irak’ı istedi.
Analiz – Jonathan Marcus, savunma ve diplomasi muhabiri, BBC News
Rusya geçtiğimiz yıl Suriye’de üslerinden jetleri ve helikopterleri faaliyet göstermektedir, ancak bu Moskova bölgede üçüncü bir ülkeye uçağı dağıtmış ilk kez.
“Backfire” nin NATO kod adı ile bilinen – – şimdi batı İran’da bir hava üssünden faaliyet raporlar altı adede kadar Tupolev Tu-22m3 bombardıman olduğunu göstermektedir.
Bu uçaklar – aslında bir uzun menzilli stratejik bombardıman olarak tasarlanmıştır – zaten Suriye hava harekatı yapan ancak güney Rusya’da üslerinden faaliyet göstermekteyiz. İran yerleştirerek dramatik görevlerine süresini azaltır. Rus savunma bakanlığı Sukhoi-34 grev uçağı belirsiz bir sayıda da İran’a gönderildiğini söylüyor.
ve Halep çevresinde mücadele ölçek belki bir yansıması – – Onların dağıtım Rus hava harekatının yoğunlaşmasını işaretler ve Moskova ve Tahran, Suriye hükümetinin iki yakın müttefik arasındaki ilişkilerin artan sıcaklık göstergesidir.
Rus savunma bakanlığı deyimi Salı günkü hava saldırısı sözde İslam Devleti ve Jabhat Fetih el-Şam, daha önce el-Nusra Cephesi olarak bilinen rakip cihad grubundan militanların bir “çok sayıda” öldürdüğünü söyledi.
Onlar da silahların, mühimmat ve yakıt ve Halep ve İdlib kuzey illerinde cihad eğitim kamplarına dolu beş depo imha yol açtı, o ekledi. Deir al-Zour ilinde üç komuta merkezleri de vuruldu.
Suriye Yerel Koordinasyon Komiteleri 15 sivilin Halep Tarık el-Bab bölgesinde Rus grev ve Trapped! Izza ilçesinde bir daha ikiye öldüğünü söyledi.
Başka bir 10 kişi Deir al-Zour bölgesinin Ommal Mahallesi’nde hava saldırılarında ölen, komiteler söyledi.
2016 14 Ağustos Rusya Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan video görüntüleri iddia bir Rus TU-22m3 Deir al-Zour, SyriaImage copyrightEPA hedeflere bomba bırakarak gösteren
resim başlığı
İran dağıtım TU-22M3s ‘misyonları süresini azaltacaktır
grev Haberler Rusya’nın savunma bakanının bir gün sonra Suriye hükümeti ve isyancı güçleri arasındaki mücadele son haftalarda yükseltilmiş Halep, bölünmüş şehir etrafında militanları IS üzerinde bu saldırılarda işbirliği üzerinde ABD ile anlaşmaya yakın olduğunu öne geliyor.
“Biz daha yakın bir plana adım adım ilerliyoruz – ve ben sadece burada Halep bahsediyorum – gerçekten bize kişi bu dertli topraklarda evlerine geri dönebilmek barış getirmek için birlikte mücadele başlatmak için izin verecek,” Rusya’nın RIA haber ajansı şeklindeki Sergei Shoigu gösterdi.
Ancak, ABD dışişleri bakanlığı sözcüsü Elizabeth Trudeau gazetecilere şunları söyledi: “Biz rapor gördük ve açıklayacak bir şey yok” dedi.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet