Sosyal mesafelerde eğlenmek için sohbet odalarını kullanma

admin     05-12-20     Chat, Sohbet, Sohbet Odaları     Sosyal mesafelerde eğlenmek için sohbet odalarını kullanma

Birçok insanın aklı başında kalmak ve Covid 19 ile uğraşan bu test zamanlarında sosyal etkileşime devam etmek için çevrimiçi ücretsiz seks sohbet odalarını kullanmasının bazı nedenleri.

Etkileşim, insanlarla güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmaya devam ederken, yerel yönetimlere sosyal uzaklaşma yönergelerine saygı gösterir ve savunmasız insanların sağlığını korur.

Evde sıkışıp kalırken yeni insanlarla tanışmak için harika bir yol! Binlerce kişi günlük sohbet odalarını kullanıyor ancak pandemiden beri, yabancılarla daha anonim ve çevrimiçi sosyal etkileşim deneyimi için daha fazla insan sosyal medyanın olağan sıkıcı kanallarının dışına baktıkça sohbet odalarımızın kullanımında bir patlama oldu.

Yerel insanlarla tanışın, potansiyel olarak ilişkiler ve arkadaşlar bulun Sohbet odalarımız çok fazla kişi içerdiğinden, bölgenizdeki insanlarla tanışmak mümkündür. Deneyimi çevrimdışına almak istiyorsanız (yerel yetkililerin sosyal uzaklaşma yönergelerine göre güvenli hale geldiğinde), bölgenizdeki gerçek hayattaki insanlarla benzer düşüncelere sahip olanlarla tanışma seçeneğiniz vardır.

Öncelikle, sohbet odalarımız yeni insanlarla bağlantı kurmak için iyi bir yoldur, bu yüzden FaceBook hesaplarında aynı memeleri görmekten ve sıkıcı tekrar eden yayınları görmekten bıkmış insanlardan böyle bir trafik akışı görüyoruz. Barlardan ve kulüplerdeki eski günler gibi bir yabancıyla konuşmayı başlatmak için durumun ne kadar kötü olduğu konusunda aileden ve arkadaşlardan şikayet etmek için temiz bir nefes.

Aşağıdakiler, bu rahatsız edici zamanlarda akılcı, güvenli ve mümkün olduğunca rahat kalmayla ilgili bazı yararlı ipuçları ve hatırlatıcılardır.

Durumlarını kabul edin, çoğumuz evde sıkışıp kaldık ve şimdilik bu böyle. Kendinize günlük olarak bunun geçici olduğunu hatırlatın, hayat normale dönecek ve strese girmemeye çalışacaktır.

Bir çeşit yapıyı koruyun, her gün bir Pazar gibi davranmayın. Gitmek için hiçbir yeriniz olmasa bile her gün giyin. Mevcut programınızı mümkün olduğunca koruyun, ancak yeni bir programa uyum sağlamak için değişiklikler yapın. Rutini ve yapıyı mümkün olduğunca koruyun.

Spor salonları kapalı olduğu için, spor salonunu atlamak zorunda olduğunuz anlamına gelmez ve spor salonuna gitmezseniz, egzersize başlamak her zamankinden daha önemlidir. Küçük bir alanda tam bir çalışma yapabilirsiniz, böylece mazeret olmaz. Yaratıcı olmanıza gerek yok, YouTube’da tam anlamıyla binlerce video rutini var.

Bilgisayarınızı çevrimiçi sosyalleşmek için kullanın, sohbet odalarımızı kullanın! Günlük sohbet edebilecek binlerce insanın nasıl olduğunu zaten açıklamıştık!

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet