Sohbetalem.com.TR. Türkçe Sohbet Neleri İçerir

admin     10-21-17     Genel     Sohbetalem.com.TR. Türkçe Sohbet Neleri İçerir

Sohbetalem.com.TR. Türkçe Sohbet Neleri İçerir

Türkçe mIRC indirip kesintisiz ve daha pratik sohbet edebilirsiniz. Sohbet etme anlayışına yeni bir bakış açıcı getiren chat mirc kullanıcına daha fonksiyonel ve kolay sohbet etme imanı sunuyor. Web tarayıcısına bağlı kalmadn daha çok kanal ve özel pecere açma imkanı, düzenlene bilir arayüz ve kendinize göre tasarlayabildiğiniz kullanıcı ekranı en büyük avantajlarından birisidir.

AOP SOP mIRC: Kanal yetkilileri için özel olarak dizayn edilmiş olan ve kullanıcı hatalarında kanal genelinde oluşan sorunlar için ayrı ayrı user uyarı remoteleri, Op verme, Sop verme, Voice verme, kanal modlarını değiğştirme gibi bir çok gerekli komutu kısa yol tuşları ile idare edebilme imkanı sunan, karşılama mesajı olan , bad nick koruması, küfür koruması, büyük harf koruması, flood koruması, tekrar koruması, proxy koruması gibi bir çok kanal koruması yannında, özel karşılama mesajı remotesi, özelde küfür koruması, özel kapatma remotesi, dahil tüm kullanıcı ve kanal korumlarına hakim olabileceğiniz bir mIRC’i sizler için düzenledik ve sizlerin beğenisine sunduk. Server üzerinde diğer oplar arasında fark edilmenizi sağlayacak ve kanal güvenliğini en üst seviyede tutup idare etmenizi sağlayacak buı scripte sahip olmalısınız.

Hepler mIRC : Sohbet sitelerinde kullanıcılara yardım amacıyla hizmet veren Help departmanı yetkililerine verilen addır Helper. Chat odaları içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her komut bilgisi ve yardımı için #Help kanalına girebilir, ordaki yetkililerin size voice (+) vermesinin ardından destek almak istediğiniz sorunu belirtirsiniz onlarda size gerekli bilgileri verirler. Helperla’a özel olarak hazırlanan mIRC’de Chanserv komutları, Nickserv Komutları, Memoserv Komutları, Success, Levels, Set ayarları olmak üzere tüm servis komut bilgileri ve açıklamalarının olduğu kısa yollar, Help kanalında user karşılama remotesi, her kullanıcıya ait istatistik bilgilerin toplanması, kanal genelindeki sohbetin akışını göz yormadan takip etmeyi sağlayan soft renkler, Helper eğitim soruları ve cevaplarınında yer aldığı harika bir admin menüsü sizleri bekliyor. Help Script bütün yardım görevlilerinin ihtiyacı olaan bir mIRC’dir

Oper / IRCop / Admin mIRC : Sunucu yöneticilerinin ihtiyaçları göz önüne alınarak düzenlenmiş ve özel korumalar ve remoteler ile deskteklenek Oper Script tüm ihityaçlarınıza karşılık verecek şekildedir. Bazı özelliklerinden bahsedecek olursak, proxy, clone, join – part, küfür, badnick, ve saldırı remoteleri ile güçlendirilmiş koruma sistesi ve buna ek olarak server noticelerini ayrı pencerede görmenizi sağlayacak olan Snotice penceresi (@Whois, @Proxy, @Spamfilter, @Giriş-Çıkış, @Xline tüm bu haberleri ve olayları ayrı ayrı listeler) eklenmiş olup daha kolay ve verimli bir şekilde görev yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kısa yollar ile spamfilter ekleme, zline, kline, gline gibi banları kolayıkla takip etme ve açma imkanı sunan kısa yollar ilede size fazla zaman kaybettirmeden işlem hızı tanımaktadır. Tüm adminler arasında en popüler olup hiç bir hata ve sorunu atlamamanız için eksiksik bir şekilde tasarlanan bu Admin mIRC tam sizin ihtiyaçlarınıza yönelik düşünülmüş.

canlı sohbet hattı
canlı sohbet hatları
Turkce sohbet
kızlarla canlı sohbet

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet