SOHBETALEM.COM.TR SUNUCUSU İLE İLGILI BILGILER

admin     11-17-15     Genel, Sohbet     SOHBETALEM.COM.TR SUNUCUSU İLE İLGILI BILGILER

 

  • Chat;

Yabancı dillerde sohbet, muhabbet karşılıklı diyalog anlamlarına gelir. Türkçedeki işteşlik fiili bu kavramı anlatmaya elverişlidir. Bildiğiniz gibi işteşlik fiilinde karşılıklı yazışmak, konuşmak ve muhabbet etmek vardır. İşte chat’e genelde yalnız kaldığımız yada yalnız değilsek bile yağmurlu bir günde klavyenin başına geçmek istediğimizde ihtiyac duyduğumuz bir şeydir. Farklı insanlar tanımak farklı kimselerle konuşmak chat’in bize sunduğu bir olanaktır. Ne yazik ki insanlarımızın çoğu bulundukları bölgeleri terk edip başka insanlarla tanışabilecek bir ekonomik özgürlüğe sahip değildir. Kültürel olarakta tüm dünyada olduğu gibi bundan bir parça uzaklaşmış bulunuyoruz. İşte böylesi durumlarda klavyemiz bizim için bir kurtarıcıdır. İstanbul’u iseniz bir adanalı ile Adıyamanlı iseneniz bir Hataylı ile konuşma olanağını çoğunlukla bilgisayarımızda yaşarız.

  • Sohbetalem.com.tr;arkadaşlık-sitesi-ücretsiz

Sohbetalem.com.tr Ailesi olarak bizde 2014’den berri Sizlere chat hizmeti veriyoruz. Tabi ki bunu yaparken amacımız sizleri keyf alabileceği bir ortam yaratmaktır. Bunu yaparken bizde eğleniyoruz. Elbette ki sürekli bir fark yaratmak daha iyiye ulaşma amacı içerisindeyiz. Ama sitemiz her geçen gün kendini değiştirerek daha da yenilenmektedir. Doğrusunu söylemek gerekirse bu işin nereye kadar gideceği birazda sizlerin elindedir. Dolayısı ile Sunucumuzu ziyaret etmeniz sadece chat değil ama diğer platformlarda da katkı vermeniz gerekmektedir. Sitemizde sizler için Güncel tutğumuz paylaşımları okuyarak, yorum yaparak, yer yer bizleri eleştirip tavsiyeler vererek hatta bizlerle bağlantıya geçip özgün ve orijinal sunumlarınızı gerçekleştirme olanağını zorlarsanız sitemiz sizin sayenizde daha da yenilenecektir. İşte Sohbetalem.com.tr; Ailesi olarak sitemizi ziyaret eden herkesi bu ailenin bir ferdi olarak belliyoruz.

  • Sohbetalem.com.tr;

Temenimiz beraber başladığımız bu yolculuğu daha iyi noktalara karşılıklı saygı, ortak emek ve farklı olsak da ortak bir anlayış getirmek, sitemizde eğlenmeniz ve bilgilenmeniz dileği ile neşeli sohbetler dileriz.

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet