Sohbetalem.com.tr – BEDAVA SOHBET ODALARI

admin     03-08-15     Sohbet Odaları     Sohbetalem.com.tr – BEDAVA SOHBET ODALARI

İslami sohbet odaları bedava, canlı sohbet siteleri, görüntülü arkadaşlık odası sesli, islam çet sohpet platformu.

sohbet-odalari

Sohbet Odaları

Sohbetalem.com.tr – BEDAVA SOHBET ODALARI

HOŞ GELDİNİZ! HAYIRLI OLSUN.:)

Esselamun aleyküm ve Rahmetullah berakatühü.

Yıllardır islami sohbet odalarımız üzerinden ücretsiz çet sohpet eden kullanıcılarımız dini bilgiler hakkında bilmedikleri konular ile ilgili kanal operatorleri (@) arkadaşlarımıza sorular yönelterek doğru bilgilere ulaşıyor. % 100 ücretsiz hizmet veren islami bilgi paylaşım sitesi olan islami sohbete sitemiz üzerinden seviyeli arkadaşlıklar kurabilir, dini bilgi yarışma odalarımızda bilgilerinizi test edebilirsiniz.

Sitemiz sizlere online ilahi dinleme imkanı sunuyor! #Radyo kanalımıza giriş yaparak ilahi eser adı ve söyleyen sanatçının adını yazdığınızda radyo programcılarımızın istek panellerine istekleriniz düşüyor ve istediğiniz eser anında kulaklarınızda duyulmaya başlıyor!

Sohbet Odalarımız güncel konular üzerine muhabbet bağı kurabileceğiniz global odalar ile sizlere günlük sohbetler edebileceğiniz muhabbet hizmetleride sunmaktadır.

#Sohbet – odamıza katıldığınızdan andan itibaren günlük yaşamış olduğunuz güncel konulardan dilerseniz dedikodu yapabilir, gırgır şamata yapan kullanıcılarımıza eşlik ederek hayata dair birkaç dakikalığına herşeyi unutabilirsiniz.

#DiniSohbet –  sunucumuz olarak islami sohbet hizmetleri sunan tek IRCd network olma özelliğimiz yanında, islami bilgiler konusunda fikir ayrılığı yaşayan hocalarımızın birbirileriyle çatışmaması adına iki adet dini bilgi paylaşım odası bulunmaktadır.

#İslam – yıllardır dini sohbet adı altında hizmet veren sitemiz fenomen İslam sitesi haline gelmiştir, bununla birlikte fikir ayrılılıkları ve benzeri şeyler görünmüştür. İslam kanalımız pophülerliğini yıllardır aynı yönetimsel kadrosunu koruyarak devam ediyor!

#OperHELP – yardım  odamıza giriş yaptığınız andan itibaren yöneticilerimiz size voice (+v) verecektir, voice verildikten sonra yöneticilerimize öneri ve şikayetlerinizi “ AÇIK ve NET “ bir şekilde dile getirmelisiniz. Sorununuz çözüldükten sonra gereksiz bekleme yapmadan kanaldan çıkış yapmalısınız.

SKYPE üzerinden öneri ve şikayet bildirmek için, silvone_06@hotmail.com  mail adresimize konu başlığı ve detaylar hakkında mesajınızı iletebilirsiniz! Yöneticilerimiz hakkında yapacağınız şikayetlerinizde ekran görüntüsü yollamanız işleme tabii tutulabilmesi için önemli bir husus olacaktır.

Ekran görüntüsü göndermediğiniz takdirde yönetim kadromuzun herhangibi bir işlem yapması söz konusu olmayacaktır.

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet