Sohbet Odalarından İnsanlarla Buluşma

admin     05-12-20     Chat, Sohbet, Sohbet Odaları     Sohbet Odalarından İnsanlarla Buluşma

Sanal sohbet odalarımız, Türkiye’ninsanalşn her yerinde veya bölgenizdeki yeni insanlarla tanışmak için harika bir yerdir. Kendi şehrinizdeki birçok sohbetçinin şu anda çevrimiçi olması, daha samimi ve muhtemelen çevrimdışı bir deneyime yol açan niyetleriyle ücretsiz seks sohbeti arıyor.

Özel birini bulduysanız ya da sadece cinsel ilişkiyle karşılaşan bir nedensellik ile ilgileniyorsanız, korunmanızı sağlamak için belirli bir şekilde davranmalısınız.

Bu, sadece sohbet odalarımız için değil, aynı zamanda kullanıcılarla ilk kez çevrimiçi buluşurken her durumda kendinizi korumak için yapabileceğiniz bazı şeylerin genel bir rehberidir. Aslında yabancısınız, sadece sohbet odalarımızda cam sohbet özelliğini kullandığınızda birbirinize yazdığınız veya muhtemelen gördüğünüz veya duyduğunuz kadar biliyorsunuz.

İlk olarak, sohbet odalarındaki kişilerin izin verdiğiniz kadar sizinle ilgili bilgileri vardır. Ayrılmış olun ve doğru zamanda belirli bilgileri verin. Başkalarına adresinizi veya nerede çalıştığınızı ya da işler iyi gitmezse onları doğrudan size yönlendirebilecek bilgileri söylemeyin. En azından buluşmaya karar vermeden önce bu kişiyle birkaç kez sohbet odalarında buluşmayı düzenleyin. Onları mümkün olduğunca tanıyın. İşlere yavaş ilerlemeli ve bir sonraki seviyeye yükselebilmeniz için gerekli güveni hissetmelisiniz.

Birisi toplantıda bile biraz baskı altında hissediyorsa, konuştuğunuz kişi muhtemelen sizin için doğru değildir. Onlardan daha yavaş almalarını veya bebeklik dönemindeki bu karşılaşmayı bitirmelerini isteyin.

Seks sohbet odalarındaki her durum farklıdır, ancak ilerlemeye ve internetten biriyle tanışmaya karar verirseniz uymanız gereken üç altın kural vardır.

1) Toplantı yerinin halka açık olduğundan emin olun, bunlar gibi sohbet odalarında anlaşılır, birçok buluşma cinsel nitelikte olacaktır, ancak başlangıçta bu kişinin fiziksel yönü hakkında bir fikir edinmek istersiniz, bu yüzden her zaman herkese açık bir konuma getirin ve daha sonraki bir yere daha özel bir yere götürün.

2) Birinin nerede olduğunuzu ve mümkünse kiminle olduğunuzu bilmesi gerekir. Bir şeyler ters gidecek olsaydı, kimse seni nasıl bulur? Nereye bakarlar veya bilgi için kime başvururlar? Birisine neler olduğuna ve nerede olacağınıza güvenebileceğinizi söyleyebilmek çok önemlidir. Snapchat’inizdeki GPS konumunu veya bu türden herhangi bir uygulamayı açın ve nerede olduğunuzu görebilmeleri için bir arkadaşınızla paylaşın.

3) Bir çeşit çıkış planınız olsun. İşler umduğunuz gibi gitmiyorsa ve o kişiden ve durumdan hızlı bir şekilde ayrılmanız gerekiyorsa, oradan çıkmanın bir yolunu önceden düşünün, bu yüzden bir durumda Yapmak istemediğiniz bir şey için hazırlıksız ve baskı altında.

Sağduyu buna yaklaşmanın en iyi yoludur. Eğer bir şey tam olarak doğru hissetmiyorsa, içgüdülerine devam et ve en iyi ilgini çek.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet