Sohbet et

admin     12-04-15     Sohbet, Sohbet Odaları     Sohbet et

 

Happy funny people. Isolated over white background

 

Bazen öyle anlar oluyor ki hayatımızda hani şu gırtlağıma kadar doluyum dediğimiz zamanlar özellikle yoldan geçen hiç tanımadığımız birini çevirip bütün hayatımızı anlatmak isteriz ya şimdilerde bunu Sanal alem diye adlandırdığımız yerde Sohbet platformlarında yapıyoruz.  Onlarca kişinin olduğu ve hiç birinin hayatına dair bişey bilmeden butun bi ömrünüzü anlatıp kendinizi desarj edebileceğiniz ortamdır. Bağımlılık yapmasıda ayrı bir konu. Global  Sohbetalem kanallarında dünyanın her yerınden bir çok kişiyle tanışabilir dost,arkadaş,kanka hatta kardeş bile olabilirsiniz… Kardeş olmak deyince kulağa tuhaf geliyor evet ama benim mesela  sanal ortamd atanıştığım ve 1 yıldır hayatımda olan bir kardeşim var.. Tamam Kan bağımız yok belki ama can bağı daha kuvvetlı oluyor.. Sohbet sarmadı mı? O halde oyun kanallarında yarışabilir hem vakit geçirip hem eğlenip hemde genel kültürünü arttırabilirsin…Hele birde diğer yarışanlarla rekabet girerse daha bir hırsla yarışıyor insan.

Kaynananla kavga ettin canın çok sıkkın kimseyle konusmak,sohbet etmek yada oyun oynamak vs istemiyor sessiz kalmak istiyorsun değil mi? O halde Radyo kanalımızda birbirinden güzel şarkılar eşliğinde iç dunyanda kalabilir kopan fırtınalarda savrulabilirsin. Dinlemek istediğin şarkıyı Radyomuzun yayıncılarından isteyebilir,armagan etmek istediğin bir çok kişiye ulaştırabilirsin.

Eksileri olduğu kadar artılarıda olan bu ortamlarda reel hayatınızın dışında bir çok tecrube edinip,yaşamınız boyunca bir çok alanda aklınızda kalacak ve işinize yarıyacak bir hazine gibi saklayabilirsiniz.Bazen yadırgasakda bırbırınden guzel dostlukların yanı sıra en güzel aşklarda bu ortamlarda başlıyor.. Bu satırları sizlerle paylaşırken bir film için yapılan şarkının sözleri geliyor kulağıma;

İnternette tanıştı bir yerlerde buluştu
Arzu istek oluştu sanal alem kavuştu
Çetleş yavrum çetleş bir saat sonra birleş
Tıklat yavrum tıklat dokuz ay sonra fırlat
Kavuştuk olan oldu hayali gerçek oldu
Olmaz iken ne oldu sebebi sanal oldu..

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet