SOHBET CHAT SİTELERİ

admin     05-27-20     Sohbet     SOHBET CHAT SİTELERİ

SÖYLEŞİ ODALARI
Bu bölümdeki endişe, avcı yırtıcıları ile ilgili sohbet odalarının belirli yönleriyle ilgilidir. 16 Kısacası, bir sohbet odası, yabancılar arasında canlı konuşmaların (metin, ses veya video) yapıldığı bir sohbet forumudur. Bu bölümde avcılar hakkında daha önce okuduğunuz her şey göz önüne alındığında, sohbet odalarının riskleri körü körüne açık olmalıdır. Devrimci olarak yabancılarla tanışın ve konuşun? Kimin göstereceğini merak ediyorum!

İnternet güvenliği ile ilgili çeşitli konular hakkında yazarken ve konuştuğumda, sert çizgiler çizmek istediğim konusunda temkinliyim. Büyük endişe alanı, bireysel karar alma çağrıları gerektirir ve insanlar genellikle farklı yerlerde çizgiler çizer. Ancak, sohbet odaları olumlu bir değer görmediğim ve genellikle büyük riskler aldığım alanlardan biri. Sonuç olarak, sohbet odalarını kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim. FBI, düzenli olarak konuşulan sohbet odalarında normal bir avcı ile etkileşime girme şansının çok yüksek olduğunu tahmin ediyor. 17 Gerçekten ayık bir istatistikçi!

Sohbet odaları birçok yönden olabilir, ancak genel kural, çocuğunuzun gerçek dünyada zaten bilmediği biriyle sohbet etmesine izin veren döngüsel ortamların çok riskli olarak algılanması ve mümkünse kaçınılmasıdır. Aksi takdirde, güvenli ve sağlıklı ortamlar vardır veya çocuğunuzun onu giymesi için meşru bir neden vardır. Ancak, potansiyel yırtıcı hayvanlarla etkileşime uygun şekilde cevap verebilmeleri için çocuklarınızı uygun şekilde eğittiğinizden emin olmalısınız.

İşte ailemden bu ilkeleri uygulamama yardımcı olabilecek gerçek bir hikaye. Çocuklarımdan biri gerçekten iyi bir satranç oyuncusu, 18 ve oyuncuları tüm dünyada satranç oynayan çok popüler, çok saygın bir çaylak satranç oyuncusu. Yüksek kalitede yerel bir rekabet olmadığında (Kars’daki küçük kasabamızda olduğu gibi), böyle bir hizmet, özellikle hicivimi çok ciddiye alan genç bir kişi, özellikle oğlum için son derece değerli olabilir. Bir noktada, yuvarlak bir satranç maçında, diğer oyuncunun yaş, cinsiyet ve nerede yaşadığı gibi sorular sormaya başladığını söyledi. Yanıt olarak ona ne yaptığını sordum. Oyundan hemen ayrıldığını, oyuncunun onunla herhangi bir temasta bulunmasını engellediğini (oyuncunun oğlumun oyunlarından herhangi birini görme yeteneği dahil) söyledi ve ardından oyuncunun kredilerine yanıt veren sistem yöneticilerini bilgilendirdi. hemen. Çünkü oğlum riskleri önceden gördü,

Döner bir satranç servisi klasik anlamda bir sohbet odası olmamasına rağmen, mesele şu ki, bir tabanca ile bir yabancıyla sohbet etme yeteneği, sohbet odaları hakkındaki tüm normal uyarıların geçerli olduğu anlamına gelir. Tek amacı insanların konuşmasına yardımcı olmak olan bir sohbet odası veya sohbet servisi olduğunda (konuşmanın bir yan not olduğu bir satranç servisinden farklı olarak), tehlikeler çarparak artar.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet