Silikon Vadisi Konut Resmi Kalkmış Her Own Kira Can göze, Kalemler Scathing Mektubu sonlandırılıyor

serkan balcı     08-11-16     Haberler     Silikon Vadisi Konut Resmi Kalkmış Her Own Kira Can göze, Kalemler Scathing Mektubu sonlandırılıyor

Silikon Vadisi Konut Resmi Kalkmış Her Own Kira Can göze, Kalemler Scathing Mektubu sonlandırılıyor
Şehir işçilerin şehirde yaşamak için göze alamaz ne olur?
fraternal_hall_building_140_university_ave._palo_alto_ca_5-27-2012_2-56-35_pm

Bir Palo Alto konut resmi varlıklı Bay Area kentinde astronomik konut maliyetleri ağlayıp sert bir istifa mektubu kaleme Planlama ve Ulaşım Komisyonu Çarşamba günü görevinden istifa etti.

“Bu Palo Alto çalışması yapmaya çalışıyorum yıllar sonra, kocam ve ben Palo Alto kalmak ve burada bir aile yükseltmek için bir yol göremiyorum,” Kate Vershov Downing, BT bulut şirketi ServiceNow için kurşun konsey, bir yazdı NewCo Shift kompozisyon.

Silikon Vadisi’nde konut krizi sadece ve bölgenin etrafında yüksek ücretli teknoloji işler şiddetlenir, daha kötü oluyor. Haziran ayında, San Jose çünkü Santa Clara komşu büyük bir ekonomik kalkınma planına karşı olağanüstü bir adım attı “bölgenin konut sıkıntısı exacerbating, çok sayıda iş eklersiniz.”

“Zaman ve insanların tekrar gördüğüm onlarca Komisyon toplantıları ve konut üst öncelik yapmak için Konseyi soran [Şehir] Konsey toplantıları hem gelir,” Downing “Bir kentin sakinleri görmezden ve grafik hükümet bedenini suçlayarak yazdı esasen bu topluluk için biraz zaman şimdi muzdarip olmuştur, aynı iş konut dengesizlik devam eden bu kentin gelişiminin önümüzdeki 15 yıl boyunca ders. ”

Downing o ve kocası-bir yazılım, Palo Alto bir aile yetiştirme aciz mühendis-eğer “o zaman bizim öğretmenler, ilk müdahale, tüm ve servis çalışanları zor durumda olduğunu kaydetti.”

Bu yılın başlarında, Palo Alto Kent Konseyi konut maliyetini azaltmak amacıyla, polis ve itfaiye olmak üzere 600 şehir işçiler için zam oybirliğiyle karar verdi.

“İnsanlar kendi ailesi için sağlamak istiyoruz, onlar kendi evlerinde istiyorum, Amerikan rüyasını istiyorum,” Palo Alto İtfaiyesi Yüzbaşı. Ryan Stoddard, sen yaşayamazsınız Bunu yapmak amacıyla CBS ortaklık KPIX 5. “dedi 10 içinde, şehrin 20 mil. Sen daha canlı ve dışarı ilerletmek için var. “Palo Alto İtfaiyesi nedeniyle konut maliyetleri işgücünün yaklaşık yüzde 7 kaybettiğini söyledi.

“Işler devam edersek oldukları gibi, evet, Palo Alto sokakları onlar yıllar önce yaptığı gibi bakacağız, ama onun sakinleri, ruh ve topluluk duygusu tanınmaz olacak” Downing o “oyulmuş dönüşecek uyarı yazdı müze.”

“Biz Palo Alto, dünya üzerindeki yerleşiklerin başarıları için ünlü olduğunu hatırlamak için dikkatli olmalıdır, ancak bu kişilerin hiçbiri bugün başlayan edildi Palo Alto yaşamak mümkün olacaktır,” diye sonucuna vardı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet