kısa yollar Giriş
icon
icon
Sıcak Model İnsanların Boob İş Fonu için Bağış Yapmasını İstiyor Ama Niçin Dokunuyor Gerçek Nedeni

Kendine güvenen ve sağlıklı bir benlik saygısına sahip olmak, modelleri, halkımızın geri kalanından ayıran şeylerden biridir. Bazen bu güven doğal güzelliklerden doğabilir, bazen insanlar kendilerini iyi hissetmek için güzelliğini arttırmak için plastik cerrahi veya diğer yollara ihtiyaç duyar.

Her iki taraf da geçerli argümanlara sahiptir ve sonunda kendi vücudunuzdur, bu sizin tercihinizdir, sizi mutlu etmek için ne yaparsanız yapın onu yapın. Ancak, daha seksi bir imajın körlüğüne kapılmayın, herhangi birisinin gerçekten geliştirilmesini istediğinin tek nedeni, medyanın birinin nasıl görünmesi gerektiğine dair belirli bir görüntü satmasıdır. İpucu: Bu neredeyse imkansız bir kum saati figürüdür. İnsanlar kendileri hakkında ne değiştirmek istediklerine karar verirken hedef alanlara yönelirler. Örneğin, kadınlarda daha büyük göğüsler. Neden, dev “eğlenceli çantalar” erkeklerin inanılmaz olduğunu bilmiyorum, ama öyle. Günümüzde giderek artan sayıda kadın, plastik cerrahlarında bardak büyüklüğünü veya iki bardak büyüklüğünü talep ediyor.
Instagram

Magazin Reklamı
İnsanlar, Juliane Snekkestad’ı, Londra’nın South Bannk’ında, bikini tarzında, yabancılara para için yalvaran bir karton kutu levhasıyla ayakta durduğunu gördüklerinde, mesajın i

Yazı admin Tarafından 07.01.2017 Tarih, Saat 11:00 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir