Siber güvenlik tehditleri yüzünden endişe duyuyor musunuz? Ucuz (Deal of the Day) hakkında uzman olun

admin     01-07-17     Teknoloji     Siber güvenlik tehditleri yüzünden endişe duyuyor musunuz? Ucuz (Deal of the Day) hakkında uzman olun

Son birkaç yıldır haberlere dikkat ettiyseniz, muhtemelen Kuzey Kore’nin Sony Pictures’a saldırısı hakkında bir şeyler duydunuz demektir. Belki de kişisel bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı çevrimiçi sızdıran ünlü kişilerin sayısını hatırlıyorsunuzdur. Yakın zamanlarda, belki de, Rusya’nın Amerikan başkanlık seçimlerine katılımıyla ilgili detaylar.

Hiç bu tehditlerin bazılarını izlemek veya onları köklerine kadar izlemek nasıl mümkün olduğunu merak ettiniz mi? Tabii ki, hükümetler siber saldırıların en büyük faillerinden bazılarıdır ve devlet destekli şeyler gerçek bir endişedir, ancak kurumsal casusluk ve kişisel saldırılar da budur.

hakkında

Günün Fırsatımız, kötü amaçlı niyetlerin nasıl keşfedileceğini öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmış iki paketli bir pakettir. Dahası, kalıcı tehditleri anlayabilmeniz ve ayırt edebilmeniz için sizi eğitir.

Bilgi Güçtür. Ve etrafınızdaki hiç kimsenin göremeyeceği şeyler yapabilmek. Kim bilir? Belki de eğitimli ve değerli bir varlık olmaktan sadece bir düzine kursunuz. Öğrenin öğrenin ve işinizde ve evde kullanın!

Kendi başına yaklaşık 2.000 $ değerinde, sadece 44 $ için siber güvenlik pakette ellerini alabilirsiniz. Bu, kovada bir düşüş ve daha büyük ve o kadar korkunç olmayan dünyaya ilk yatırımınız.

Cyber_threat

Özellikler

Siber Güvenlik Tehdit İstihbaratı Araştırmacısı

8 kapsamlı kursa erişin 24/7
C & C Sunucularını tanımlamak için Didier Steven araçları ile VBA makrolarını derleyiciye derleyin
Tam saldırı akışını ilişkilendirmek ve belgelemek için Viper çerçevesini öğrenin
Bir saldırının arkasındaki tehdit unsurlarını ve gelecekteki hareketlerini nasıl takip edeceklerini belirlemek için tekniklerle dolaşın
Öğrendiklerinizi pekiştirmek için 8 uygulama sınavı kullanın
Siber Güvenlik Gelişmiş Kalıcı Tehdit Defender

Erişim 4 kapsamlı kurs 24/7
İkili yürütme sırasında dinamik olarak gösterilen teknikleri PinTool ile öğrenin
Kötü amaçlı API’leri yakalamak için bağışıklık hata ayıklayıcı eklentileri oluşturun
En sofistike gelişmiş kalıcı tehditleri nasıl analiz edebileceğinizi öğrenin ve uygulayın
Öğrendiklerinizi pekiştirmek için 4 uygulama sınavı kullanın
Nereden Satın Alınır

Siber güvenlik paketimini şu an sadece 44 $ ‘lık Mağazalar Mağazamızdan alabilirsin. Normalde 2.000 ABD doları değerindeki iki bölümlü kit, günün 24 saati size sunulan bir düzine kapsamlı kurs içerir.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet