Seviyeli Sohbet Burada

admin     06-24-15     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Seviyeli Sohbet Burada

Seviyeli Sohbet Burada

sohbetgiriss2

Sizlere daha önce chat sohbet ile ilgili bir çok yazı paylaştık.Şimdiki yazımızda Seviyeli Sohbet’in önemine değineceğiz.Google aramalarında faaliyet gösteren ve bu hizmeti veren bir çok site var. Bu sunucuların sahipleri ve yöneticileri sitelerine hit sağlayabilmek ve sohbet odaları‘nı daha kalabalık ve daha hareketli yapabilmek adına gece gündüz çalışmaktadırlar. Kimisi bu mucadelede istediğini almakta kimiside olmayacağını anlayıp sitelerini kapatmaktadır. Ama dediğim gibi insanlarda tek bir istek hakimdir. Büyük, kalabalık, eğlenceli bir sohbet sitesi. Sadece sunucularını userle doldurmak istemektedirler. Bunun altında hiç şüpesiz para kazanma ve verilen emeği ticarete dönüştürme düşüncesi hakimdir.Dolduğu zamanda kalabalık ama seviye den yoksun bir yer olmakta ve adam akıllı sohbet etmek isteyen kullanıcılar hüsrana uğramaktadır. Ve bu tip siteler hiti yüksek olduğunda kanal kiralayan, admin oper kiralayan ticarethanelere dönüşmektedirler.

Günün stresinden bunalmış ve kafa dağıtmak hatta eğlenmek isteyen bir kullanıcı düşünün. Ama bunu saygı ve sevgi cercevesinde yapmak istiyor. Google da arama butonuna sohbetle ilgili birşey yazıyor ve ilk çıkan siteye giriş yapıyor. Hele ki bayansa bir anda özeli doluyor çirkin mesajlar arkadaşlık teklifleri vs.. Bu durumda anında o sayfayı kapatıyor ve cıkıyor. Biz bunlara olanak vermemek adına kaliteli ve seviyeli sohbet ilkesiyle yola cıktık. Ekibimizle kullanıcılara güzel bir ortam sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sohbet

Sunucumuz İrc Tabanli bir sohbet sitesidir. Web ten ve mİRC programı vasıtasıyla giriş yapabilirsiniz.Hiçbir ücret gerektirmeden sadece /ns register şifre mailiniz komutunu kullanarak Nick inizi kayıt ederek seviyeli sohbet‘e başlayabilirsiniz.Sizlerde bu kaliteli chat sohbet platformunda yerinizi alın. Hadi! BEKLİYORUZ…

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet