Scarlett Johansson’ın grubu Sugar for Sugar, New Order’ın “Bizarre Love Triangle”

admin     12-25-16     Genel     Scarlett Johansson’ın grubu Sugar for Sugar, New Order’ın “Bizarre Love Triangle”

En çok avengers arkadaşlarıyla dünyadaki uzaylıları kovalıyor değil, aktris Scarlett Johansson aslında kayıt yapmak ve müzik yapmak konusunda oldukça ciddi. Oyunculuk ana konser olmasına rağmen, kendi müzik kariyeri için de etkileyici bir özgeçmiş hazırladı. 2008’de David Bowie ve Yeah Yeah Yeahs ile olan işbirliklerini içeren başlangıç ​​albümü Anywhere I Lay My Head’i piyasaya sürerken sonuçta Billboard Top Heatseekers tablosunda bir numaraya ulaştı.

Daha yakın bir zamanda, Este Haim, Holly Miranda, Julia Haltigan ve Kendra Morris’in de bulunduğu The Singles adında bir üst grup kurdu. Grup, aynı adı taşıyan bir grup tarafından durdurma ve bırakma mektubu almadan önce 2015 yılında ilk single’ını piyasaya sürdü.

Ancak bu, grubun müzik çıkardığını durdurmadı. Çarşamba günü, Sugar için Şeker ve Este Haim’in yeni adı altında grup New Order’un “Bizarre Love Üçgeni” nin bir örneğini yayınladı. AIDS araştırmasına yönelik sadaka için bir kapak derleme albümünde yer alan single, katı bir Orijinal 1986 yeni dalga vuruşuna başını sallayın. Kendi versiyonunda şarkının 80’li yılların yeni dalga ruhunu canlı tutarken, kendi tuş ve synth parçalarıyla birlikte biraz daha modern bir sondaj var.

7 Ekim’de çıkacak olan albüm, 80’lerin hitlerini kapsayan diğer çağdaş grupları görecek. Diğer kapaklar arasında Hall & Oates’ın “Maneater” ı, DNCE’nin Tina Turner’ın “What’s Love With It Do To Love” ı ve Phil Collins’in “Take Me Home’ı” kapsayan Phanogram’ı kapsayan Lower Dens’leri içermesi de söz konusudur.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet