Sanal Aşklar, Sanal Aşk Hikayeleri

admin     03-22-15     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Sanal Aşklar, Sanal Aşk Hikayeleri

Sanal Aşklar, Sanal Aşk Hikayeleri

Sanal Aşklar ve Hikayeleri

Arkadaşlar sanal aşk olurmu demeyin sanal aşk oluyor hemde öyle bir oluyor ki sanal aşk, sanal sevgi, sanal bağımlılık her şeyi yaşıyorsunuz. Yaşatıyorlar!

 

Bazen bir bakmışsınız mecnun kesilmiş siniz makaleler yazıyorsunuz sebebini bilmeden sebepsiz yere. Arkadaşlar sizlere sanal aşk için olan düşüncelerimi paylaşmak istiyorum belki bana katılırsınız belki katılmazsınız bilemiyorum ama tek bildiğim bir şey var gerçekten sanal aşk diye bir şey var. Hatta sanaldan tanıdığınız belki hiç görmediğiniz, Belki görüp de bir kez olsun elini tutamadığınız sevgiliniz vardır. Onu çok ama çok seviyorsunuzdur ve siz onun belkide imkansız olduğunu sanıyorsunuzdur. Bilmediğiniz bir şey var arkadaşlar bu dünyada insan oğlu için hiç bir şey imkansız değil.

Ben o kadar çok insan tanıyorum ki sanal alemden tanışıp sanal aşkı tadan ve sanal aşklarının meyvesini alan evlatları olan insanlar arkadaşlar tanıyorum bu makalemi umutsuzluğa kapıldığınız için okuyorsanız sadece sizlere şunları söyleyebilirim. Arkadaşlar karşınızdaki insanı test edin sizi ne kadar sevdiğini size güvenip güvenmediğini, Size ne kadar değer verdiğini size seni canımdan çok seviyorum derken bu lafı ciddi mi söylüyor yoksa ciddi değilmi bu lafı söylerken ona dikkat etmelisiniz ve bunu anlamaya çalışmanız lazım. Eğer gerçekten ciddi ise hiç korkmayın ve karşınızdaki insana güvenin.

Güven çok önemlidir arkadaşlar belki sizi ister aileniz engel olur. Belkide siz ailenize söylemek istemiyorsunuzdur. Bunların bir çok nedeni olabilir ama sizin bir şeyi unutmamanız gerekmekte asla aklınızdan çıkarmamanız lazım sizlerde evlendikten sonra bir aile olacaksınız ve sizlerinde evlatları olacak sizlerinde bebekleriniz olacak. Bunlara bakacaksınız ve sizlerinde yavruları belki bu işlere kalkışacak. Sanırım biraz çok ileri gittim..

Neyse kısımlara gelmeden önce kızı veya erkeği birbiriyle buluşturmamız lazım ilk başta her şeyi ailelerin haberi olarak yapmanızı tavsiye ederim arkadaşlar çünkü en doğru olanı da budur kesinlikle. Aileniz belki bu işe razı gelecektir ve siz boş yere onları üzmüş olacaksınız. O yüzden sizler anne ve babalarınıza güvenin bu konuda onların bilgisini alın. Tabi bu söylediklerim üç beş günlük aşklar için geçerli değildir. Uzun süreli belkide yıllara dayanmış birbirlerini tam olarak tanıyan çiftler için geçerli.

Yoksa onun haricinde her gün televizyonlarda bas bas bağırıyorlar dikkatli olun sizde evleneceğim sevdim deyinde iki günlük tanıdığınız bir insana Sohbet sitelerinden veya her hangi bir yerden tanıdıktan sonra tutup onları kaçırıp rehin alıp farklı işlere yönlendiren çok ciddi sapıklar insanlar var. Bunlardan kendinizi korumanız lazım her keze hemen güvenmeyiniz arkadaşlar sizler bedava sohbet odalarında tanıdığınız insanlarla muhabbet ortamı kurduktan sonra onları tam olarak tanıyın eğer ciddi bir adım atmak istiyorsanız ailelerini tanıyın kendilerini tanıyın ve böyle bir şeye kalkışın her şeyden tam olarak emin olduktan sonra.

Etiketler:sanal aşk Hikayeleri, Sanal aşk Siteleri, sanal aşklar, Sanal Sevgiler, sanal sevgili bul

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet