Sağlıklı seks cinsellik

admin     09-29-16     Genel     Sağlıklı seks cinsellik

Eğer uzun vadeli bir ilişki içinde olduğunuzda, eşiniz ile sıcak bir gece muhtemelen seks listesinden çıkarılmış hamle oluşur evet şanslı, eğer, ve oh evet . Neden risk potansiyel garip tuhaflık ruh karıştırmasını? Çok rahat hissediyorum gibi bir şey var çünkü. “Biraz şeyler Sallama heyecan ve kendiliğindenlik ekleyebilir,” hande cazgır, bir seks eğitimci ve sahibi uyarır Bir Kadının dokunun , bir onur federal merkezli cinsellik ve eğitim merkezi. Orada anahtar kelimeler: “Biraz.” Uzmanlar yenilik ve zevk içinde büyük bir destek elde etmek için aşırı bir şey denemek (ya da satın almak) gerekmez katılıyorum. Test, bir veya daha fazla gece dışarı bu hamle ve kendiniz görün.

sevişme sonrası aşk oyunu

Ana olay ile Bitti? Şimdi bazı ön sevişme sık dönmek için mükemmel bir zaman, cinsellik eğitimci Hande cazgır diyor. “Zaten uyandırdı Çünkü, o belirli hamle ekstra yoğun hissediyorum bulabilirsiniz,” diye açıklıyor. Sadece bu değil, ama her zaman yeni bir şeyler denemek için meraklı ama utangaç oldum gibi, oyuncak bir tür demek sonra ilişki zaten uyandırdı yaparken çünkü meşgul için harika bir zaman olabilir ve daha az çekingen olabilir. Artı, gerçekte numara üzerinde herhangi bir baskı var çalışmak . Sadece seks aşkına eğleniyoruz.

Pencereleri açın fakat perdeleri kapatın

Çıplak cilt ve komşular inliyor inanılmaz uyandırmadan olabilir duyabilir o ever-so-hafif olasılığı üzerinde esinti hissediyorum, hande cazgır, yazarı diyor Çıplak alınıyor . Hatta daha cesur hissettiğiniz karanlık alır ya da, sizin arka bahçesinde bir makeout oturumu kışkırtmak. Uzak olsa da, sen korku olabiliryakalanmayın karşılaşma heyecan ve acil bir katmanı ekler bir adrenalin üretir.

Başına masaj yapın

Kafa derisi sinir uçlarında yani salon o mini saç derisine masaj her zaman çok iyi hissettiriyor yüzden ton içerir. Dokunmatik G-puan olsa bile, cilt üzerinde cilde temas hem daha bağlı hissetmenize neden olabilir oksitosin gibi bağlama hormonları akışını tetikleyebilir,sevda pekmez, doktora açıklar yazarı . Hareket otomatik olarak cinsiyete bağlı değildir çünkü, genellikle uzun vadeli ilişkilerin içinde kaybolur ana etkinlik, önce geri ve ileri ön sevişme uzun bir akşam için önünü olabilir. (Sadece sen- unutma burada kendinizi müthiş bir kafa derisi masajı vermek için nasıl :))))

Koltukta sevişin

Giysi üzerinde kalmak için gidiyoruz çünkü, döşeme hakkında bahaneler yapmayın. Lise tarzı dışarı verme ile başlayın ve daha sonra onu bakan ve onun diz üstünde oturuyorsun yani hareket ettirerek eylemi kadar amp. Burada, ileri ve geri size klitoris direkt stimülasyon sağlar ve fevkalade zevkli olabilir, öpüşme yaparken rock, Emily Morse, bir seks uzmanı ve serkan  ev sahibi diyor hande ile Seks .

kaliteli-sohbet1

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet