Princess Anne doktorun emriyle Botswana ve Mozambik ziyaretini iptal

serkan balcı     09-18-16     Magazin     Princess Anne doktorun emriyle Botswana ve Mozambik ziyaretini iptal

Princess Anne doktorun emriyle Botswana ve Mozambik ziyaretini iptal

prenses Anne hala kötü bir göğüs enfeksiyonu kurtarıyor ve daha nişan iptal etmek zorunda kaldı, Buckingham Sarayı duyurdu. Kraliçe’nin kızı da doktor emriyle yurt dışında bir ziyaretin çekin zorunda kalmıştır.

Bir saray sözcüsü şunları söyledi: “Önümüzdeki hafta Onun Kral Highnesses ‘çalışma programı iptal sayıda nişan ile, geri ölçekli edilmiştir.

“Önlem olarak, doktorların tavsiyesi üzerine, Prenses ay sonunda Botswana ve Mozambik planlanan ziyareti taahhüt vermez. Majesteleri York Dükü şimdi bu ziyareti yapacağız.”
“Önümüzdeki hafta için Her Royal Highnesses ‘çalışma programı geri ölçekli edilmiştir” bir saray sözcüsü

66 yaşındaki kraliyet Aberdeen Kraliyet Infirmary’de testler geçtiğimiz hafta alındı. O taburcu ve Kraliçe’nin İskoç geri çekilme, Balmoral Azledilmesinin edildi.

Anne Kraliçe Prens Philip ve Eylül başında kraliyet ailesinin diğer üyeleri ile Highland oyunların bir görüntü için yıllık Braemar Gathering katılıyor fark edildi. Ancak o nedeniyle onun hastalık bazı nişan iptal etmek zorunda kaldı.
Kraliçe’nin kızı son zamanlarda Rio Olimpiyatları döndü

kocası Mike Tindall ve çiftin iki yaşındaki kızı Mia – o kızı Zara Tindall ve Zara ailesine yakın yaşayan Gloucestershire, evde geri resimde zamandan beri o vardır. Prenses Gatcombe içinde Whatley Manor At çalışmalarda onu atlı kızı destekledi.

Anne kraliyet ailesinin en çalışkan üyelerinden biridir ve yaklaşık 500 nişan yılda yürütmektedir.

o Takım GB alkışladı ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi üyesi olarak Olimpiyatları katıldı nerede o Rio yurtdışında zaman önemli miktarda geçirdi.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?