Prens William ve Kate Kanada tur tarihlerini ortaya

serkan balcı     08-22-16     Magazin     Prens William ve Kate Kanada tur tarihlerini ortaya

Prens William ve Kate Kanada tur tarihlerini ortaya

prince-william-d
Kensington Sarayı Prens William ve Kanada’ya Kate’in yaklaşan tur hakkında daha fazla ayrıntı ortaya koymuştur. Twitter mesajların bir dizi onlar Cambridge Dükü ve Düşesi 1 24 Eylül Ekim ülkeyi ziyaret edeceğini açıkladı.

çift Yukon Whitehorse ve Carcross izledi British Columbia içinde Vancouver, Victoria, Bella Bella, Haida Gwaii ve Kelowna, ziyaret edecek.

Şimdiye kadar hiçbir söz Prince George, üç ve tek yaşındaki Prenses Charlotte turuna ebeveynlerini eşlik edecek olsun yapılmıştır. Bir onay zaman yakın bekleniyor.

 

William ve Kate 1 Ekim’e kadar 24 Eylül Kanada’ya gidecek

Daha önce oldu William ve Kate, hem 34 email alışverişi göre 28 Eylül’de Yukon topraklarında olacağını iddia.

CBC Dük ve Düşes Başbakan Justin Trudeau ve eşi Sophie katılacak o gün, üzerinde Yukon başkenti Whitehorse ulaşacağını bildirdi. David Johnston, Kanada Genel Valisi, aynı zamanda çarpıcı bölgeye kraliyet hoş geldiniz taraftan olacak.
çift Britanya Kolombiyası ve Yukon ziyaret edecek

e-posta da etkinlikler ve aktiviteler Whitehorse “sürüş mesafesi” dahilinde olacağını ortaya koymuştur.

Zaman Yukon hükümet sözcüsü Sarah Vinç e-postada “linkini doğrulanmamış ve gelişmekte olan” olduğunu söyledi.

Bu Yukon dağlık topraklarına William ve Kate’in ilk ziyaret, hem de Bay Trudeau en kadar başbakan olacak. Geçen ay kraliyet ülkenin parçalarını turu için Kanada hükümetinin daveti kabul etti.
Hiçbir söz Prince George ve Prenses Charlotte katılacak olsun yapılmıştır

Kensington Sarayı tweeted: “Cambridge Dükü ve Düşesi Kanada Hükümeti davetlisi olarak Kanada’ya bu sonbaharda ziyaret edecek TRH 2011 yılında Kanada’ya son ziyaretten çok mutlu anıları tutun – ilk denizaşırı turunu evli bir çift olarak..”

Prince George ve Prenses Charlotte da geziye davet edildi. Bu yurtdışında Charlotte’un ilk tur olacak ve kraliyet gözlemcileri şüphesiz küçük kız daha görmek için istekli. Aynı zamanda o sadece sekiz aylıkken ünlü 2014 yılında kendi resmi ziyarette Avustralya ve Yeni Zelanda için ailesini eşlik George, ikinci tur işaretlemek olacaktır.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?