Özel: Tanya ve Phil Bardsley tanıtmak oğlunuz Ralphi

serkan balcı     08-23-16     Magazin     Özel: Tanya ve Phil Bardsley tanıtmak oğlunuz Ralphi

Özel: Tanya ve Phil Bardsley tanıtmak oğlunuz Ralphi

Tanya-With-Baby-CU_121-z
Cheshire yıldızın e Gerçek Housewives Tanya Bardsley ve onun Stoke City futbolcu kocası Phil Real Housewives kendi erkek bebek Ralphi doğum çevreleyen drama açtı.

çekici çift HELLO davet! kendi evine dergisi kendi ailesinin en yeni üyesini göstermek için. Ralphi Brian John Allan Bardsley 6lb 4oz ağırlığında 12 Ağustos’ta 9.55am doğdu – ve kesinlikle eğer gururlu anne Tanya için düz yelken değildi.

Tanya-ile-Bebek-CU_121
Tanya ve Phil Bardsley onların sevimli bebek çocuk tanıtmak

O MERHABA söyler! Bu haftaki sayısında: “O kesinlikle bize bir korku Alright verdi o ben o o yanıt vermiyor veya herhangi bir gürültü yapmak değildi nefes gibiydi rağmen O mavi ağlıyordu başladı edildi tuttu ve doğduğu an, ‘… ne oluyor, o hala hayatta, yaşıyor mu? ‘ Ben, deyip duruyordu. Panik Phil, onunla konuşmak. Onu Ağlat. ‘ ”

Phil ekliyor: “Bu Sizi bebeklerin ağlamaya bekliyoruz ne olduğunu bilmiyordum gerçekten korkutucu oldu, ama o sadece orada yatıyordu…”

Phil ile diğer oğulları Rocco, yedi ve Renz, üç, paylaşan ve bir önceki ilişkisinden olan 14 yaşındaki kızı Gabriella vardır minnetle Tanya, doktorlar hızlı hareket başardı açıklar.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?