onu moda kariyeri ile aile dengeleme Victoria Beckham görüşmeler

serkan balcı     10-03-16     Magazin     onu moda kariyeri ile aile dengeleme Victoria Beckham görüşmeler

onu moda kariyeri ile aile dengeleme Victoria Beckham görüşmeler

42 yaşındaki bir çalışma anne olmak zor olabilir itiraf

 

Victoria Beckham o bazen nedeniyle onu meşgul kariyeri onu çocukları ile zaman eksik suçlu hissediyor itiraf etti. moda tasarımcısı Sunday Times için Claudia Winkleman ile samimi bir röportajda aile ve iş hayatını dengeleme konusunda açtı.

Brooklyn, 17, Romeo, 14, Cruz, 11 ve Harper, beş – – onun dört çocuk bakmak, Victoria o bazen o da onu olduğunda zorlu kanıtlamak, hangi “dört farklı yönlere çekilmesi” gibi hissediyor içini David Beckham için iş ve evlilik çok düşünmek.

 

Victoria-Beckham-müzakerelerinin-aile-hayat

Victoria Beckham o zor kariyerine ve aile hayatına, hem dengelemek için bulabilirsiniz itiraf etti

“. Ben yaşlandıkça çocuklar zor elde düşünüyorum en önemli şey her çocuğun ihtiyaç duydukları bireysel ilgi ulaştığından emin olmak için,” diye sözlerine ekledi: “Ama haklısın: Ben gitmek asla yatakta erken Brooklyn her zaman ve onu görmek için olsun, ve sonra yukarı süper erken kim Harper var o zaman çünkü.

“Bu yüzden de, ben çocuk dört farklı yönlere çekti oluyorum. Ve sonra David ve iş var olduğunu hissediyorum. Gerçek şu ki, bu çok zor. Eğer çocukları ile bir şey kaçırıyorsunuz demektir eğer suçlu hissediyorum. ”

Victoria-Beckham-ve-David-Beckham

moda tasarımcısı kocası David Beckham ile dört çocuk babasıdır

Victoria devam etti: “Ben uzakta tatil ya da hafta sonu için dönmezsem, iş yerinde birisi bana e-posta çünkü ben tuvalet ya da bir dolapta gizlemek ve onlar bir şey yanıtlarını gerekir, ve ben bu şeyleri gizlemek zorunda hissediyorum çünkü ben aile çarpacak istemiyoruz. ”

Ancak Victoria bunu başka bir şekilde olmazdı, ve o onun başarısının gurur olduğunu söylüyor – o yeterince kutlamak olmamakla birlikte.

“Ben de öyle ben gerektiği gibi yapmak değil. Tek kişi ben sürekli kendimi. Ben baskı hissediyorum yapmak olduğu için bir şey kanıtlamaya çalışıyorum ve isterseniz ben, yolculuk zevk alıyorum. Ama ben gibi hissediyorum sürekli kendimi kanıtlamak zorunda, “Victoria başvurdu. “Şimdiye kadar gerçekten ne yaptım anladım David, ya da ailem, ya da benim çocuklar olduğunu sanmıyorum çünkü ilginç oldu. Onlar Mumya aslında düzgün bir iş vardır gerçekleşen gösteriye geldi kadar değildi.”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet