Online sohbet

admin     10-01-16     Sohbet Odaları     Online sohbet

Pek çok kuruluş bu tür küresel rekabet, hızlandırılmış ürün geliştirme, geliştirilmiş kalite ve müşteri hizmetleri gibi zorluklara bir çözüm, söz ama bir kaç olması için sanal sohbet işyeri görüyoruz. Internet üzerinde ve araştırma önemli miktarda sanal örgütler üzerinde yapılan olmasına rağmen, çok az sayıda çalışma, sanal topluluklarda bilgi yönetiminin teorik değişkenlerin birleşik etkilerinin değerlendirilmesi üzerine yoğunlaşmıştır sanal toplulukların başarı rağmen. Gelişmiş web analitik tartışma forumları, şapka odaları ve benzeri gibi, sanal topluluklar içeriğini test etmek için bazı durumlarda kullanılmaktadır.sohbet odaları bir bolluk örtük tüketiciler, bilgi üretimi ve paylaşımı konusunda bilgi ve anlayışlar içerebilir özel ilgi konularına ayrılmış olduğundan, bu oradaki bilginin yönetimini ölçmek için ideal bir fırsat yaratır. Bu makalenin amacı, bu nedenle, bir sanal topluluk bir akademik kurumda bir online sohbet odası bilgi yönetimi ölçmek için olduğunu. Birincisi, makale sanal topluluklarda bilgi yönetimi ölçümü için kavramsal bir çerçeve önererek çalışmanın kuramsal açılımları kısa bir özetini savunmaktadır. İkincisi, bir eğitim kurumunun bir sohbet odasında bilgi yönetimi ölçmek için metodoloji özetlenmiştir. Son olarak, araştırma sonuçları sunulmuştur ve öneriler gelecekteki araştırmalar için yapılır.

Online sohbet siteleri olarak sizlere yaklaşık olarak farklı adlarda vede isimlerde çok güzel vede kalıcı hizmet vermek amacı ile açmış olduğumuz sitemizde şimdiye kadar arama motorlarında bizleri bularak gelerek sitemize çok seviyeli bir insan topluluğu olduğunu bizlere bildirmişlerdir bukadar kaliteli insanı nasıl ve nerden bulduğumuzu soranblara bişzler kaliteli kelimelerde sitemizi kasmaktayız vede herkesin sitemizde mutlu olduğunu görmek bizlere başka bir haz vede sevinç yaşatmakta her kim olursan olsun sitemizde onada bir yer mutlaka vardır arkadaşlar herkese güzel bir gece diliyorum. Son olarak chat denilince sohbetalem.com.tr gelir akıllara.

petra1-a

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

    Kullanıcıları ve ortamı ile süper bi site. Sohbetin yanı sıra oyun kanalları da mevcut güzel vakit geçirmek adıne herşey düşünülmüş. Üstelik sohbetimi yaparken de online djlerden anlık müzik istiyebiliyorum. Kesinlikle herkeze tavsiye ederim.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet