Olgun Bayanlarla Sohbet

admin     05-29-15     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Olgun Bayanlarla Sohbet

BAYANLARLA SOHBET

Kategori Sohbet Odaları

 

 

Woman lying on bed using laptop

Woman lying on bed using laptop

 

Olgun Bayanlarla Sohbet

Olgun kadın tabiri sizin için hayalinizde nasıl bir şekil oluşturuyor bilinmez ancak olgun kadın düşüncesi; nesillerdir erkeklerin aklını kurcalayan ve merak uyandıran durumlardan biridir. Olgun kadınların diğer kadınlardan farkı nedir gibi sorulara cevap arandığı da bir gerçek. Dilerseniz, olgun bayanlarla sohbet etme ve olgun kadın olma konusundaki küçük sırları size açıklayalım.

Olgun kadın neden popülerleşti?

olgun-sohbet

Klasik teoriye göre, erkekler kadınları nesillerin devamlılığı için genç olanlarından seçerlerdi. Ancak bu durum, sosyal yaşam geliştikten sonra farklı bir boyuta kaydı. Aslında erkekler; çocuk için kadın değil; yaşamak için kadın aramaktaydılar. Araştırmalar ile genç erkekler; kendilerinden küçük genç kadınları değil, 40 yaşlarının üzerinde olgun kadınları seçmişler. Buna günlük hayatta en çok olgun kadınlarla sohbet

arayışında olanları gösterebiliriz. Olgun bayanlarla arkdaşlık etme isteğinin temellerine ise madde madde şu şekilde inebiliriz.

Tecrübe durumu: Deneyim her zaman ilişkilerde ön planda olmuştur. Bayanlarla sohbet eden erkeklerin de önceliği, her zaman deneyimli olanlar olmuştur. Orta yaşlara gelmiş bir kadın; eşinden dolayı yada sevgililerinden dolayı birçok sorunla karşılaşmış ve bunlara çözüm bulmuştur.

 • Burada araya girmekte fayda var. Klasik anlayışa göre; olgun kadın tercihinin en büyük sebebi cinsel yaşamdır.

Erkeklerin artık tecrübesiz bir şekilde yetişmesi ve kadınların çok fazla beklentiye girmesi; erkeklerin korkuyla dolmasına sebep olmuştur. Kadınını sosyal, ailesel, fiziksel ve duygusal yönden doyuma ulaştıramama endişesi, belki de erkeklerin olgun yani deneyimli kadınlara doğru yönelmesini sağlamıştır. Tecrübeli olgun bayanlarla sohbet
şu anda çokça erkeğin isteği durumundadır.

Not: Sohbet

 sayfamıza göz atarak yeni arkadaşlar bulabilir ve olgun bayanlarla sohbet edebilirsiniz.

Bilgelik durumu: Kadınların 7 alt kimliğini Haz kitabında ortaya çıkaran Seda Diker; piramidin en tepesinde sahip olması gereken tüm özellikleri barındıran kadınları tutar. Bilge kadın olarak adlandırılan bu kadınlar; neyi ne zaman yapacağını, ipi ne zaman eline alıp bırakacağını, ne zaman utanıp utanmaz olacağını; kısaca kontrolü nasıl ele alacağını bilirler. İşte bu durum; erkeklerin ilgisini çeken durumlardandır.

 • Eğer olgun bir kadın olmak isteyen bayanların, Seda Diker’in Haz kitabını okumalarını tavsiye ediyoruz. İçerisinde örnek alınabilecek ve size yön verebilecek çok fazla konu bulunmaktadır.

haz

 

 

Biyolojik faktörler: Birçok erkeğin olgun bayanlarla sohbet etmesindeki sebep, fiziksel güzelliktir. Yıllanmış kadın tabirini kullanmak ne derece doğru bilinmez ancak, göğsü gökyüzüne bakan kadınlardan daha çok olgun kadınların güzelliği ön plana çıkmaktadır. Fiziksel güzellikte önemli olan mükemmeliyetçilik değil, yaşanmışlık ve vücudun parlaklığıdır. Kullanılmışlığıdır.

Ayrıca kadınların biyolojik faktörler yüzünden en verimli, güzel ve duygusal dönemleri; orta yaşlar olmaktadır. Bu da ayrıca kadınların çekiciliğini arttırmaktadır. Daha bakımlı bir vücut, daha parlak bir beden ve daha çok gösterilebilir bir beden yüzünden; erkeklerin tercihlerini etkilemektedir.

Basit ama yapılabilir sebepler: Yaşanmışlık ve tecrübeler, daima özgüveni getirir. Bilgisiz birine hükmetmenin ve onu yönlendirmenin rahatlığı ise cabası. Olgun kadınlar, acele etmezler. Yutarlar çoğu şeyi. Bu da onların bilgeliğini ön plana çıkartır. Ki bir erkek için bilgelik sıfatı, düşüncelerini en çok tetikleyen durumlardandır.

Siz de Sohbet

olgun bayanlarla yapabileceğiniz sitelere göz atabilirsiniz

SohbetChat

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (15 Yorum)

  bulenttuncer

  Mrb ben istanbul dan bulent yasim 40 duzgun seviyeli bir bayanla gorusmek istiyorum

  Merhaba ben Buğra 28 yaşındayım arkadaşlık ve sohbet için burdayım istanbul maltepe de yaşıyorum Watsap ve facebook ta resimlerimi görebilirsiniz tatlı cici sempatik kendine özgü bir bayan arkadaş arıyorum yaş farketmez hoşçakalin

  mehmet mehmet

  Ben 48 yasındayı öz güveni olan bir bayanla arkadaşlık kurmak istiyorum

  BARİŞ ÖZTÜRK

  MERHABA, BEN BARIŞ 28 YAŞINDAYIM. ARKADAŞLIK VE SOHBET İÇİN BURDAYIM. WHATSAAP VE FACEBOOK ‘TA RESİMLERİMİ GÖREBİLİRSİNİZ. TATLI, CİCİ,SEMPATİK BAYANLAR TERCİHİM İSTANBUL MALTEPE ‘DE YAŞIYORUM. YAŞINIZ FARKETMEZ KENDİNE ÖZGÜ BİR BAYAN OLURSA SEVİNİRİM. – HOŞÇAKALIN….

  Merhaba lar ben izmitten selim yas 30 olgun ve dul bayanlarla tanismak isterim

  MERHABA BEN BARIŞ 28 YAŞINDAYIM. ARKADAŞLIK VE SOHBET İÇİN BURDAYIM. WHATSAAP VE FACEBOOK’TA RESİMLERİMİ GÖREBİLİRSİNİZ. TATLI, CİCİ,SEMPATİK BAYANLAR TERCİHİM. İSTANBUL KADIKÖY’DE YAŞIYORUM. YAŞINIZ FARKETMEZ KENDİNE ÖZGÜ BİR BAYAN OLURSA SEVİNİRİM. – – HOŞÇAKALIN….

  bulent siimsek

  Merhaba ben Istanbul dan bulent yasim 45 duzgun seviyeli bir bayanla tanismak istiyorum

  hadi azgin bayanlar bekliorum

  Olgun Kadına Hasta Genç

  45 – 60 yaş arası OLGUN KADIN hastasıyım. Ben Sakarya’dan 31 yaşında uzun zamandır SEKS YAPMADIM. Sizi 20’lik kızlara değişmem. Samimi ve güvenilir bir beraberlik istiyorsan tanışalım. Mail adres : romantica34@mynet.com

  Barış

  MERHABA BEN BARIŞ 28 YAŞINDAYIM. ARKADAŞLIK VE SOHBET İÇİN BURDAYIM. WHATSAAP VE FACEBOOK’TA RESİMLERİMİ GÖREBİLİRSİNİZ. TATLI, CİCİ,SEMPATİK BAYANLAR TERCİHİM. İSTANBUL KADIKÖY’DE YAŞIYORUM. YAŞINIZ FARKETMEZ KENDİNE ÖZGÜ BİR BAYAN OLURSA SEVİNİRİM. – HOŞÇAKALIN….

  Olgun Seven Genc

  45 – 55 yaş arası OLGUN KADINLARDAN hoşlanıyorum.
  Ben 32 yaşındayım. Samimi, içten, güvenilir ve gizlilik içinde tanışmak ister misin? İstanbul – Sakarya
  romantica34@mynet.com

  BARIŞ ÖZTÜRK

  HERKESE MERHABA,
  BEN BARIŞ İSTANBUL KADIKÖY’DE YAŞIYORUM. YAŞIM 28 WhatsApp ve FACEBOOK’TA RESİMLERİMİ GÖREBİLİRSİNİZ.
  NEŞELİ VE SEMPATİK BAYANLAR İLE ARKADAŞLIK İÇİN BURDAYIM. GÜZEL VE HOŞ SOHBETLER SİZ GÜZEL BAYANLARINDA HAKKI. YAŞINIZ FARKETMEZ HOŞÇAKALIN.

  NOT= GAYLER ARAMASIN KALP KIRMAYA GEREK YOK.

  bulent simsek

  Merhaba ben istanbuldan bulent yasim45. Duzgun seviyeli bir bayanla tanismak istiyorum

  KAAN DEMİRKAN

  TATLI, CİCİ, SEMPATİK BAYANLAR MERHABA….

  HERKESE SELAM, BEN KAAN 29 YAŞINDA İSTANBUL BOSTANCI’DA YAŞIYORUM. HAYATI DOLU DOLU EĞLENCELİ YAŞAMAK İSTEYEN HER YAŞTAN BAYANLAR İLE ARKADAŞLIK KURMAK İSTİYORUM.
  RESİMLERİMİ FACEBOOK VE WHATSAPP’TA GÖRMENİZ MÜMKÜN.
  LÜTFEN KENDİNİ VE NE İSTEDİĞİNİ BİLEN BAYAN ARKADAŞLARIN ARAMASINI BEKLİYORUM.
  — HAYALLERİNİZİ YAŞAMANIN ZAMANI —
  HOŞÇAKALIN

  iyi yalarım seni

  slm olgun bayanlar ist

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet