O zaman Sohbetalem’in sizler için hazırladığı, “ bayan arkadaş ararken, kendimize de bir bakalım” listesine buyurun

admin     06-11-16     Chat, Sohbet     O zaman Sohbetalem’in sizler için hazırladığı, “ bayan arkadaş ararken, kendimize de bir bakalım” listesine buyurun

O zaman Sohbetalem’in sizler için hazırladığı, “ bayan arkadaş ararken, kendimize de bir bakalım” listesine buyurun

Güzel bir gün hayal edin. Huzur ve sevgi dolu bir gün olsun. İçinde neler var? Yapılan araştırmalara göre, insanlara kendilerini huzurlu ve sakin bir yerde hayal etmeleri söylendiğinde, sevdikleri kişilerle yeşil ve çiçekli bir bahçe düşündükleri görülmüş. Bu hayalin içinde bir bayan arkadaş olması sizin de istediğiniz bir şey değil mi…
Yeşil huzur verirken, çiçek güne güzellik katıyor; sevgi ise, sevdiğiniz insana olan sevginizden geliyor…
Eh yazar ne demiş, “Bir insanı sevmekle başlar her şey…” O zaman, sizin için her şeyi başlatacak bayan arkadaş ile tanışmak için doğru yerdesiniz.

Güzel bir başlangıç yapmak ve hayallerin gizli cennetinde, o kişiyle yan yana olmak için atmanız önerdiğimiz bazı adımlar var… Eh sonuçta bayanlar ve erkekler, birbirlerine yönelik adımlar atarak kavuşurlar.

Bayanlarla arkadaşlık kurarken, kendinizden yola çıkın… Kadınlar, hayatlarına davet edecekleri erkekleri çok fazla açıdan değerlendirirler.sohbetalem.com.tr erkek-evlilik sohbet

O zaman Sohbetalem’in sizler için hazırladığı, “ bayan arkadaş ararken, kendimize de bir bakalım” listesine buyurun:

  • İlk kez duymuyorsunuz: Bakımlı Olun… Despot bir öneri olarak algılamayın ama bu gerçekten en önemli adım. Hem kadınlarla olan ilişkilerinizde, hem de hayatın her aşamasında, kişisel bakım önemlidir. Siz nasıl ki bakımlı bayanlar  la arkadaşlık etmek istiyorsunuz, bayanlar da erkeklerin temiz ve tertiplisini sever. Kıyafetleriniz temiz ve ütü, yüzünüz, saçınız, sakalınız tertipli düzenliyse, bir çok insana fark atıyorsunuz demektir.
  • Sözler ve Gözler: Dürüstlük… Kadınların ön sezileri çok güçlüdür. Bir bayanla konuşurken, onun gözlerine bakarak ve dürüstçe konuşun. Yalanlar, gerçeği saklamalar ve çarpıtmalar kadınlar tarafından hemen algılanır. Güzel olacak bir ilişkiyi, gerçekleri çarpıtarak yok etmeyin.
  • Genel Kültür: Biraz Kitap, Biraz Gazete… Genel kültür edinmek için size bir formül vereceğim. Çok da basit… 30 gün boyuna her gün bir gazete okuyun, haftada bir tane belgesel izleyin, 30 gün içerisinde de 1 kitap bitirin. Sonuç: 30 gazete, 4 belgesel ve 1 kitap. Maliyeti mi? 50 TL’yi geçmez. 30 günde bambaşka bir insan olursunuz ve sohbet edecek daha çok konunuz olur.
  • Tutkulu Olun: Fark yaratın… Bir bayanla tanıştınız ve arkadaşlığınız başladı… Çok güzel. İlk buluşma da çok güzel geçti… Harika! Şimdi ikinci buluşmaya kadar bu güzellikleri devam ettirin. Ona olan ilginizi, dozunu kaçırmadan devam ettirin. Mesaj atın, güzel sözler söylerin ve ikinci buluşmayı planlayın. İnsan ilişkileri böyle gelişir ?

Bir bayanla arkadaş olmak ve o arkadaşlığı da güzel bir birlikteliğe taşımak hiç zor değil. Hayallerinizin gerçekleşmesini dileriz!

Sohbet
Chat
Sohbet odaları
bakımlı bayan arkadaş

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet