Mutlu yıllar, Cher Lloyd: onun yıldız işareti bakın ve burç okumak

admin     09-16-16     Genel     Mutlu yıllar, Cher Lloyd: onun yıldız işareti bakın ve burç okumak

Mutlu yıllar, Cher Lloyd: onun yıldız işareti bakın ve burç okumak

Mutlu yıllar, Cher Lloyd! X Factor yıldız 21 yaşına olarak, MERHABA! Çevrimiçi yıldız Cher ve sizin için mağaza var ne bir göz alıyor …

Onlar ‘insan Hata yapmak ancak ilahi affetmek’ diyorlar. Çoğumuz biz ait olduğu bir kategorinin kendi tanımına göre bu ilgilidir. Sen ve ben insan vardır. Kim biz de ilahi anlattı? Biz bu doğrultuda bazı zayıf fısıltı çağırabilirsiniz bile, biz kaynak ve biz bu özellik gereken ne kadar otorite emin olabiliriz? Olaylar bu hafta, henüz herhangi bir insan hiç, onlar özünde ilahi değildir yanlışlığını inanmaktır kendilerini affetmek gerektiğini en önemli şey olduğunu sizi ikna edebilir.

bugün için senin burç okuyun.

Temmuz ayında onun 21 doğum günü partisinde Cher Lloyd

Cher Lloyd X Factor göstermek ITV bir yarışmacı olarak 2010 yılında ün kazandı.
Cher o yıl Cheryl Fernandez-Versini takımının bir parçası oldu, ve yargıçların ev aşamasında ona en iyi yeteneği şarkı imkansız hale tonsillit ile indi.

Cheryl zaten canlı gösteriler için onu aldı ve Cher onun sokak tarzı ve şarkı yanı sıra onun rap özellikli mash-up tanındı.

Yarı final maçında Cher Will.i.am. ile düet yaptıktan sonra, dördüncü kapalı seçildi O Syco ile imzalanan ve 2011 yılı ortasında o İngiltere’de bir numara gitti tek onu ilk, Swagger Jagger, yayınladı.

2012 yılında Cher hit TV programı Amerika’nın Got Talent onu ABD ilk yapılan ve South West By Güney indie vitrin sahne aldı.

esmer güzellik 2014 yılında erken ikinci albümü ve gerçekten Do not Care şut-hit Demi Lovato single özellikli.

Cher gizli düğün töreninde onun kuaför erkek arkadaşı Craig Monk evlenerek 2013 yılı sonlarında hayranları şaşırttı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet