mutlu ötesinde, minnettar. ” Susan Sarandon yeniden bir büyükanne olur

admin     10-23-16     Genel, Magazin     mutlu ötesinde, minnettar. ” Susan Sarandon yeniden bir büyükanne olur

mutlu ötesinde, minnettar. ” Susan Sarandon yeniden bir büyükanne olur

Susan Sarandon kızı Eva Amurri ve kocası Kyle Martino, bu hafta başlarında Binbaşı James adında var bir erkek bebek birlikte sevinç ikinci paket karşıladı.
aynı zamanda bir aktris Thelma ve Louise yıldızın kızı, o sonra Mutlu, onun blogunuzun bülteni üzerinde Eva Çarşamba günü homebirth olduğunu doğruladı, ve bu onun sağlıklı oğlu 8 lbs ve 3 oz ağırlığında ve 22 santim uzunluğunda ölçtü.

 
Susan’ın kızı Eva Çarşamba günü ikinci çocuğunu doğurdu

Ayrıca iki yaşındaki kızı, Marlowe vardır 31 yaşındaki yıldız, şunları söyledi: “Kalplerimiz avı olan Bizim aile kendi sevgi ve destek için hayranlarına bir ‘teşekkür ederiz’ ek olarak tamamlanmıştır.. ”

Susan gururla Twitter’da onun torunu gelişi, yazı ile ilgili haberleri paylaştı: “Benim savaşçı kızı @TheHappilyEva dün dünyaya mükemmel bir yeni ruh verdi mutlu ötesinde, hoş geldiniz tatlı Binbaşı James Martino Minnettar…”

70 yaşındaki aktris Hayranları bir yazı ile, onların tebriklerini sunmak hızlı: “O yüzden herkes için mutlu ve minnettar herkesin sağlıklı Tebrikler o değilim, güzel.” Başka ekledi ederken: “Birçok tebrikler !! SO Nasıl harika bir değişiklik! için iYİ haber rastlamak güzel! yakında biraz uyu umut! ”

 

Susan gururla ona yeni torunu gelişi hakkında tweeted

Eva mavi ve beyaz çizgili bebek giymiş erkek bebek güzel bir çırpıda onu Instagram hesabına büyümek paylaştı: yazma.:.! “Binbaşı James One Day Eski onun doğum hikayesi Çalışma bizi izlemeye devam edin … #HappilyEvaAfter #BabyBoyMartino #MajorJamesMartino #FamilyOfFour. ”

Yeni Kız aktris onun blogunda hamileliği yolculuğa hayranlarına güncellenmesi ve o doğurdu önce sadece dokuz gün paylaşılan onu son yazılan, onu bebek oğlu toplantı için ileriye nasıl ortaya olmuştu.

“Ben üç kişilik bir aile olarak bizim mükemmel Güz Günü var ki minnettarım,” diye ortaya çıkardı. “Şimdi gerçekten bizim için eksik olan tek şey bizim tatlı bebek çocuk. Biz, sizi küçük Guy bekliyoruz olduğunu!”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?