Mobil Sohbetalem

admin     09-18-15     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Mobil Sohbetalem

 

 Mobil Sohbetalem

 

 baglan

Mobil Sohbet Farkı

Sohbet burada bir ilke imza attı. Yerli proje oalan ve günümüz android yazılımlı telefonlara uyarlanmış bilgisayarı aratmadan sohbet havası yaşayabileceğiniz, aynı özelliklere eş değer bir sunumu sizlere sunuyor. Sohbette yeniliğin bu zaman kadar fazla olmaması ve tekdüze uygulamalarla alışılmışın üstüne çıkılmamasından yakınıldığı bir dönemde, mobil sohbet uygulaması ile tüm tabuları yıkmış olumlu bir aha yaratmıştır. Kullanışlı bir arayüz ile dikkat çekecek tonlamalarla tasarlanmış yeniliklerle hedef kitlenin daha üstünde bir kitleye hitap ederek demode olmuş uygulamalara tamamen son vermiştir. Günün istek ve şartlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışmış bu çalışma neticesinde başarı da hali ile kaçınılmaz olmuştur.

Kullanım Özellikleri

Beyaz bir arayüz üzerine kurulu sol üstte kanalların yer aldığı kısa yollarla kolaylık sağlanan, tüm ircd içerisinde kullanabileceğin komutları eksiksiz destekleyen , smile ve yazı karakter seçme özellikleriyle farkındalık yaratmıştır. Sohbet alem mobil sohbet app uygulamasını tüm şeffaflığı ile sizlerle buluşturmuştur. Ekran boyutu bile oto okuma ile ayarlı, telefon boyutuna göre ekran ayarlanması gerçekleşen ekstra bir ayar gerektirmeyen özelliklere sahiptir. Bildiğiniz üzere cep telefonları cağın ürünü ve kullanımı her geçen gün artmakta, bu artmaya paralel olarak mobil sohbet girişi de artış göstermektedir. Bizim bu olumlu neticeler karşısında üzerimize düşen vazife mobil sohbeti daha üst seviyeye çekmek ve teknolojiyi güncellemeleri takip ederek uygulamaya uyarlamak olacaktır.

Hangi Telefon ve Cihazlarda Kullanılır

Android yazılımlı ve tabanlı tüm cihazlarda kullanıldığı gibi, apple versiyonlarında da desteklenmekle birlikte kullanılmaktadır. Yaygın olarak tabletlerden tercih edilmekte, cep telefonlarında ise her geçen gün tercih söz konusu olmaktadır. Mobil sohbeti sizlere öneriyor ve sohbetalem.com.tr garantisini sunuyoruz. Farklı uygulamaları tercih etmektense yerli bir giriş olan mobil sohbeti tercih etmenizi yineler.

Mobil Eklentileri Varmı?

Daha önce bir çok kullanıcımız sohbete bağlanırken çeşitli arayüz ve eklentileri kuramadıkları için problem yaşadıklarını görmüştük.Mobil cihaz veya tablet üzerinden giriş yaptığınız zaman bu tarz özellikleri yüklemenize şuan için gereksinim yoktur.Mobil uygulamaları genellikle eklentisiz olup, java kurulumları telefonlarınızda hali hazırda mevcuttur.Herhangi bir yükleme veya eklenti durumunda Sohbetalem.com.tr ekibi olarak sizlere bilgi verilecektir.Sohbetin tadını Sohbet ALem farkı ile deneyin.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (2 Yorum)

    Duzdur ki islamda telaq var amma islam plgsoioxiyasi bosanmaq isdeyen sexslere son ana qeder gozel meslehetler verir ki onlar ayrilmasinlar cunki bu qanunun islamda olmasina baxmaya Allahtalanin telaqdan xoslanmadigi da islamda var axi biz niye onu nezere olmiriq ki islam bize evlenmey ucun qarsi terefi tanimaq ucun azadliq vermis ve iki terefin biri biri ile gorusub sohbet etmesine cercive daxolinde icazeni ele ona gore vermisdir ki sonra bele bosanma meseleri ortaya cixmasin İnseallah muselman baci ve qardaslarimiz evlemmezden evvel qarsi terefi gozel taniyandan sonra evlenerler ta islam aleminde bosanmalar olmain

    güzel

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet