mirc mIRC mirç mirc indir mircindir türkçe mirc türkçe mirc indir

admin     03-09-15     Genel     mirc mIRC mirç mirc indir mircindir türkçe mirc türkçe mirc indir

mirc, mIRC, mirç, mirc indir, mircindir, türkçe mirc, türkçe mirc indir

 

mIRC

Uzun zamandır Türkiye’nin en kaliteli mirc indirme merkezi olarak bilinen Sohbetalem.com.tr  e hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinde aradığınız bütün herşeyi kolay bir şekilde bulabilirsiniz ayrıca bütün mirc sürümlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Eski zamanlardan beridir mirc indir dendiği zaman ilk akla gelen site olduğumuz için arşivimiz gerçekten çok kaliteli ve geniştir. Hemen hemen bütün sunucuların kullandığı sohbet programlarından ziyade IRC dünyasında kullanılan komutlar ve ayrıca bütün sunucuların mIRCHelp kanalı olarak bilinen mirc scripting dökümanlarına bile kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.
Son zamanlar da çıkan bütün mirc programlarının hepsini siz değerli kullanıcılarımız için tek bir çatı altında topladık. Ayrıca gönüllü olarak kullanıcılara eğitim vermek isteyen coder hocalarımız da bu platform’a kolay bir şekilde katılabilirler. Biz Türkiye’nin en fenomen mirc sitesi olarak bilinmekteyiz. Bütün işimiz IRC dünyasını bir nebze de olsa ayakta tutmaktır ve asla mircin bittiğini düşündürmemektir.
Bizim için önemli olan şey her zaman kaliteli bir site olmak ve TR de tek olmaktır. Bu zamana kadar bütün çalışmalarımızı biz bu şekilde yürüttük. Bütün prensiplerimiz sadece kullanıcı memnuniyeti ve profesyonel iş olarak benimsedik. Biz sanalaleme ilk girdiğimiz zamanlar da çok küçük olduğumuz için bazı şeylere aşinayız. O yüzden asla mIRC olmadan yapamayız. Bu sebeple bu alanda her zaman başarılı işler yapma çabasındayız. Sizde mirc indir kategorisine girip bir mirc sahibi olabilirsiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet