Mark Wright ile Michelle Keegan romantik mini sonu İçinde

serkan balcı     09-14-16     Magazin     Mark Wright ile Michelle Keegan romantik mini sonu İçinde

Mark Wright ile Michelle Keegan romantik mini sonu İçinde

majorca-t

arka arkaya iki TV şovları için filme ay sonra, Michelle Keegan iyi ve gerçekten yukarıya ayaklarını koymak için hak. aktris nedeniyle onu yoğun çalışma programı için o ayrı zaman geçirdiği kimden kocası Mark Wright, ile bir araya Mayorka bazı kesintiler zevk.

onu son Hello romantik küçük bir mola hakkında yazma! Çevrimiçi blog yazısı Michelle onun en sevdiği tarihi gece biri hatırlattı.

“Ben bizim mini tatilinde ziyaret diğer yerlerden biri hakkında söylemek istedim,” aktris yazdı. “Bir akşam Abaco Mayorka eski kasaba ve adada en iyi çubuklardan biri olarak tanınır La Lonja, içinde ziyaret etti. Yerde biraz özel gitmek istedim eğer bir tarihi gece için mükemmeldir.”

Michelle Keegan onun Hello onun favori tarihi gece biri hatırladı! çevrimiçi günlüğü

“Eğer aldatıcı eski ahşap kapılar (gizli bir giriş vardır, biz oldukça yer bulmaya çalışırken zevk!) Geçerken sen, İspanyol zenginlik bir dönemin geri adım,” diye ekledi. “Her yerde çiçek ve meyve ile çok güzel içinde, dekor İspanyolca klasik.”

Michelle Keegan günlüğü: en son haberleri almak

onlar birkaç içki indulged sıra eski Corrie aktris ve kocası Mark saçlarını üzdüm.
“Kokteyller ucuz değildir, ama buna değer,” diye yazdı

“Kokteyller ucuz değildir, ama kuşlar şarkı kapalı avlu dinleme oturup, ve sadece genellikle atmosfere kadar emmek için buna değer,” Michelle onu fotoğrafın ve Mark’ın içecekler yanında, yazdı.

İngiliz Sabun Ödülleri’nde seksi Kadın bir beş kez kazanan TV yıldızı, aynı zamanda onun tarihi gece bakmak bir fotoğraf paylaştı. O altın sandaletler ile eşleştirilmiş bir uyluk kaymağını siyah elbise poz verdi.

aktris ve Mark Mayorka bazı kesintiler zevk

Michelle, 29, iki gösteri, Bizim geçen hafta başlatılan Kız, ve Tina ve Bobby filme son birkaç aydır geçirdi. Çünkü onun hıncahınç çalışma takvimi, o çiftin evlilik kayalar üzerinde oldu söylentilere yol açan, Mark dışında vakit geçirmek zorunda kalmış.

“Çok rahatsız edici!” Michelle BBC Radio 1 Breakfast Show Nick Grimshaw sohbet, dedi.

“Şey bile artık [kağıtları] okumaz olduğunu. O yüzden sadece şimdi çalışmasına izin beni rüzgarlar. Orada o kadar çok şey vardır ve bu doğru değil ‘diyebiliriz, bu doğru değil, ben değilim Bu nedenle benim halka giyen ‘ama onlar ne isterlerse yazalım, ne biliyorsun bu yüzden yazmaya durdurmak için görünmüyor. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?