Laura Whitmore geceki Strictly Come Dancing performans olmayacak: neden öğrenin

admin     10-24-16     Magazin     Laura Whitmore geceki Strictly Come Dancing performans olmayacak: neden öğrenin

laura Whitmore maalesef Strictly geceki bölüm gerçekleştirmek provalarda bir ayak bileği yaralanması sürdürülmesi sonra Come Dancing mümkün olacak, hit BBC göstermek için bir sözcüsü MERHABA onaylamıştır! internet üzerinden.

Sunum, 31, bir sonucu olarak önümüzdeki hafta bir otomatik geçiş verildi.
Laura ve eşi Giovanni Pernice önümüzdeki hafta içine ‘bye’ alacak

sözcüsü şunları söyledi: “Laura Whitmore nedeniyle hafta başında sürekli bir ayak bileği yaralanması geceki Strictly Come Dancing gerçekleştirmez.

“O bir doktor ve sitede sağlık ekibi tarafından kontrol edilmiştir ve onlar ona ayak bileği aittir ve bu hafta sonu dans etmediğini tavsiye var Come Dancing Strictly kuralları gereğince -. Laura ve Giovanni geceki gösteri dans edemez çünkü – onlar önümüzdeki hafta boyunca bir güle alacak ve gösteri her zamanki gibi bir kamu oyu ile devam edecek. Biz çok acil şifalar Laura diliyorum. ”

 
Laura yaralanma hakkında bir açıklama serbest bırakmak için Twitter aldı

sunum kendi deyimi, yazma serbest bırakmak için Twitter aldı: “Kesinlikle bu oldu bir karar ellerimi çıkarıldı benim seçim olsaydı, ben Gio ile benim caz yapıyor dans pistinde olurdu harap… çok sevdiğim dans. Hepimiz tren gerçekten zor. bizi ağrıları var ve çok geç olana kadar benim yaralanmanın şiddetini fark etmedi dans hepsi. hepinizi hayal kırıklığına üzgünüm. ”

Fanlar tek yazı ile, sunucu acil şifalar diliyorum Twitter almış: “Bir acil şifalar @thewhitmore için büyük bir kucaklama gönderme Sağlığınız her zaman daha önemlidir ve ben ton daha dans biliyorum.!”

“@thewhitmore Bir yaralanma vardır ve çok çok iyi baktı pernicegiovann1 edemez @ onu jive yapmak için üzgünüz! Laura yukarı ve istirahat sonraki hafta görmek u,” başka ekledi.

Laura sadece fan favori gösterisi bu gece eksik. Sohbetalem.com.tr olarak! Online önce bildirilen, Brendan Cole da yok olacaktır.

Laura Whitmore Strictly tonightVIEW  Come Dancing dışında
Laura bu hafta yapılması hakkında dışarı eksik Strictly yanlısı Brendan Cole katıldı

Şu anda hit BBC gösteri şarkıcı Anastacia ile ortak olduğunu yıldızı, yine geçen hafta A & E onu gönderdi göğüs enfeksiyonundan muzdarip olduğunu.

Onun web sitesi üzerine yayınlanan açıklamada, Brendan yazdı: “(Ben hafta başında nasıl hissettiğini kıyasla çok daha iyi hissediyorum rağmen) Annoyingly, ben hala yüzde 100 değilim Yani bir kaç gün daha istirahat devam duyuyorum. umut ben önümüzdeki hafta Cadılar Bayramı gösterisi (dizi benim favorim) için dişli up Pazartesi hazır uyum savaşıyorum. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?