kısa yollar Giriş
icon
icon
Kore müttefiki, protesto gösterileri, Seul’in sokaklarında toplanarak, imha edilen cumhurbaşkanının kaldırılmasını talep etti Park

Herkes, Kuzey Kore’nin açlıktan ölmüş insanlar ve çok nesilli toplama kampları ile dolu başarısız bir devlet sepeti vakası olduğunu biliyor ancak Güney Kore, iyi yönetişim modelidir: 200 milyon doları çaldı ve çocuklarına verdi. Hükümet evsiz insanları kaçırıp gelişimsel olarak insanları erteledi ve onları zorunlu çalışma kamplarına sokan 1988 yılların- da bugünkü halini almış olan çok uzun zaman önce Amerika’da mutlu bir şekilde yuva yumurtasından çıkarıyor).

Daha yakın bir tarihte, Güney Koreli Başkan Park Geun-hye’nin Rasputin benzeri bir tarikat lideri tarafından istifasına yol açan bir serseri olduğu açıklandı (tabii ki, cesur olmasına rağmen inanılmaz istilacı bir gözetim tasarısını geçtiğinde onu tutuksuz yargıladılar. haydut.

 

Ancak Güney Kore’nin korkunç yönetişimi, hologramı protestocuların mükemmel telaffuz edici materyallerine dönüştürdüğü mükemmel direnişiyle uyuşuyor: şimdi ise binlerce Noel Baba’sı, Park’ın görevden alınmasına hızlı bir karar vermesini isteyen mum ışığında bir nöbet için Seul sokaklarında toplanıyor. Mahkeme başkan olarak otururken mahkeme onu görevden uzaklaştırmak isteyip istemediğini belirler).

Yazı admin Tarafından 25.12.2016 Tarih, Saat 9:11 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir