Kızlar ile nasıl sohbet edilir?

admin     08-15-19     Chat, Sohbet, Sohbet Odaları     Kızlar ile nasıl sohbet edilir?

Birçok erkek , kızlarla nasıl iletişim kuracağını ve bunu nasıl öğreneceğini bilmiyor . Bunun birkaç nedeni olabilir. Ya bu, deneyim ve bilgi eksikliğidir ya da hazır ve etkili bilginin pratikte uygulanmasıdır. Her erkek, onun için güçlü bir istek gösterirse ve sorunlarına odaklanmak yerine harekete geçerse, kızlarla iletişim kurmayı öğrenebilir.

Makalede, Internet’te, irtibatta, okulda veya hayatta kızlarla nasıl doğru şekilde iletişimkuracağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz . Sonuçta, iletişim siz ve kızlar için sürekli ve keyifli olmalıdır.

Arkadaşlarınızla internette kızlarla nasıl iletişime geçeceğinizi öğrenmek için, beğendiğiniz birkaç kız seçmeniz ve onlarla sohbet etmeye başlamanız yeterlidir. Fotoğraflarına, profillerine bakın ve neyi sevdiklerini ve neyi sevdiklerini öğrenin. Merhaba, nasılsın ama kızın neyi sevdiğiyle ilgili bir tartışma ile iletişime geç. İnternet, hızlı bir şekilde bir kızı bulmanızı, onunla nasıl iletişim kurmayı öğrenmenizi, onu tanımanızı ve mümkün olan en kısa sürede davet etmenizi sağlayan bir araçtır. Onu ilginç bulursanız, kabul edecektir.

Önceki sürümde olduğu gibi, irtibatta olan kız ile doğru şekilde iletişim kurmak için, beğendiğiniz kızların bir listesini toplayın ve onlarla sohbet etmeye başlayın. Anketi ve fotoğrafı dikkatlice inceleyin, çünkü kızlar genelde fotoğraflarını eklemez ve gerçekte kim olduklarını kendileri hakkında yazmazlar. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede, kızın telefon numarasını alın, tekrar arayın ve bugün veya yarın için bir randevu alın. 

Bazı baştan çıkarıcılar, sözsüz bir kızı baştan çıkarabileceğinizi söyler. Kısmen, haklılar: sözsüz, içsel güven ve enerji – bütün bunlar her bir kızla iletişimin sonucunu etkiliyor. 

Fakat yine de, iletişimin karşı cinsle etkileşimde gerekli bir bileşen olduğunu anlamalısınız. Ve “devletin” yanı sıra “savaşın” sonucunu da etkiler. Ve bazen bazı dezavantajları da telafi edebilir. 

Kızlarla iletişim becerilerinin gelişimine nasıl başlanır.

 Tüm insanlar 2 türe ayrılabilir:

1) Yavaş yavaş okuyanlar, adım adım sonuca gidiyorlar.

2) Çok “cehenneme” gitmeye ve zor şartlarda öğrenmeye alışanlar (kademeli gelişme ile, bu tür insanlar ilgi çekmez hale gelir ve sık sık “birleşir”). 

Bu 2 tipten hangisine ait olduğunuzu bilmeniz gerekir. Buna bağlı olarak doğru kendi kendine öğrenme stratejisini seçin. 

1 numaralı strateji. Kızlarla adım adım iletişim kurmayı öğrenin. 

Bu yeteneğin gelişimini “kediler”, yani Zaten tanıdığın kızlarda. Çalıştığınız, çalıştığınız kişiler veya sadece arkadaşlarınız / kız arkadaşlarınız olabilir. 

Konulardan biriyle iletişime geçerek, önemsiz bir ayrıntı için “kavrama” adlı başka bir konuya geçebilirsiniz. Örneğin, evcil hayvanlar hakkında konuşmaya başladıysanız, ilkbahardaki davranışları konusuna geçebilir ve ardından mevsimler hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz. 

Bu yeni konuşma konuları üretme yöntemi zaten iyi tarafta olduğunu ispatladı. 

O zaman, tanıdık kızlarla iletişim size oldukça başarılı bir şekilde verildiğinde, tanıdık olmayan kızlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. 

“Adım adım” stratejisinin avantajları: 

 • Seni dinleyeceklerine güven var
 • Becerilerin gelişiminde güçlü bir rahatsızlık yok 

eksileri: 

 • Ne kadar etkili iletişim kurduğunuzu her zaman göremeyeceksiniz, çünkü Arkadaşlarınız / tanıdıklarınız sizi yalnızca bir arkadaş olarak algılayabilir (ve bu nedenle iletişim kurmayı reddetmeyin) veya sizi kibarlıkla dinlemeyin. 

2 numaralı strateji. “Sıcağında”. 

Bu gelişim yolunun ardından, yabancılarla hemen iletişime başlarsınız. Mesela, caddeden aşağıya doğru yürürken kıza gidip iletişim kurmaya başlarsın (bu durumda tanımak bir amaç olmamalı, ancak güzel bir bonus olmalıdır). Ve onunla mümkün olduğunca uzun ve ilginç bir şekilde iletişim kurmaya çalışıyorsunuz, böylece sizi dinliyor ve konuşmaya devam etmek istiyor. 

Haftada 7 gün, yabancılarla günde birkaç kez iletişim kurmalısınız. 

Becerileri geliştirmek için karmaşık bir strateji seviyorsanız, diğer daha karmaşık ve ilginç görevlerle karşılaşabilirsiniz. Örneğin, (arkadaşınız size verecekleri) yabancı bir kızı arayın ve 15 dakika iletişim kurun. 

Strateji avantajları: 

 • Geliştirilmesi ne kadar zorsa, bu gelişme o kadar hızlı gerçekleşir.
 • Neredeyse her zaman kızın gerçek tepkisini göreceksiniz ve ne kadar etkili / ilginç bir şekilde iletişim kurduğunuzu bileceksiniz. Sonuçta, tüm güç gerçektir! 😉 Bir yabancı konuşmaya devam etmek istemiyorsa, bu onun yaklaşımını değiştirme zamanıdır. 

eksileri: 

 • Eğer yetenekleriniz iyi bir seviyede değilse, sonuçların eksikliği ile “birleşme” arzusu gelebilir. Hiçbir şey yanlış anlama ve sadece zamanınızı boşa harcama konusundaki isteksizlikten korkmaz. Bununla birlikte, kendinizi ilerlemeye zorlarsanız, adım adım geliştirmeden çok daha hızlı bir sonuca ulaşabilirsiniz. 

Konuşmada duygusallık 

Bir konuşmanızın ne kadar canlı olduğu doğrudan aldığınız sonuca bağlı olacaktır. Kızlar duygular için buluşmaya giderler. Onları konuşma yoluyla iletmek için duygusal olarak konuşmak önemlidir. 

Bu nedenle, yalnızca sizin için gerçekten ilginç olan konular hakkında konuşmayı deneyin. Heyecanla hobiniz hakkında konuşursanız, o zaman bu konu hakkında konuşması ilginç olacaktır ve kendisi de böyle bir sohbeti bitirmek istemeyecektir. 

Öyleyse , bu konularla konuştuğunuz hızı ve tonu hatırlamak ve aynı şekilde, ancak diğer konularda iletişim kurmaya çalışmak önemlidir . 

Ayrıca geliştirme programınıza, genellikle bir izleyici önünde konuşan insanların konuşmalarını dinleyerek de dahil edin. Hikayelerini nasıl yönlendirdiklerini tam olarak hatırlamaya çalış ve kızlarla olan konuşmalarında stillerini kullanmaya çalış. 

Zamanla, herkesin seveceği kendi benzersiz iletişim tarzını geliştireceksin. Özellikle de kızlar. 😉 

ayarlama 

çünkü Karşı cinsle iletişim hakkında konuştuğumuz için, sadece iletişim kurmak değil, kızlara aşık olmak istediğimizi de itiraf etmeliyiz. Bu farklı hedefler farklı bir yaklaşım gerektirir. 

Ve karşı cinsle mümkün olan en kısa sürede yetkin iletişimi öğrenmek için muhatapların tepkisini gözlemleyebilmeniz ve doğru yorumlayabilmeniz gerekir . Buna “kalibrasyon” denir. 

Bir kızla her konuştuğunda, bakınız: 

 • Saçını düzeltiyor mu?
 • Gülümsüyor ya da değil.
 • Sana soru soruyor mu?
 • Ayrılmak istiyor, en kısa sürede iletişimi tamamladı veya tam tersi devam etmek istiyor.
 • Kapalı bir pozisyonda (kolları göğsüne geçti) veya açık (vücudunu sana doğru çevirdi, saçını geri fırlattı, boynunu ortaya çıkardı).
 • Bacakları size doğru bakıyor ya da değil. 

Sadece bu işaretler, onunla iletişiminizin etkinliği hakkındaki tüm gerçeği söyleyebilir. 

Size en basit ama etkili tavsiyeyi verdik. Ama unutmayın: onları anlamadan, hiçbir şey sizde değişmeyecek. Sadece pratik size deneyim verecek. Ve sadece tecrübe ile, her bir özel kızla ne ve nasıl en iyi konuşacağını hissedeceksin.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet