Kızlar için İdeal sohbet Sırları

sohbet     08-20-20     Sohbet     Kızlar için İdeal sohbet Sırları

Kızlar için İdeal sohbet Sırları

Hangi ideal cinsiyete bağlıdır? İdeal sohbet cinsiyet kime bağlıdır? Bence pek çok açıdan kadının – davranışına, zekasına, cinsiyetine – bağlı olduğunu düşünüyorum.

  • Nasıl düşünüyorsun, hangi sohbet odaları ideal olabilir? Ortakların
  •  tüm pozları bildikleri olabilir mi?
  • Hangi kadın veya erkek ideal aşıklar olabilir?
  • O on yolla emebilen kadın mı? Yoksa James Bond’un görüntüsü olan adam?

Bugün diğer şeyler hakkında konuşalım.

Makalelerime yapılan tüm yorumlar arasında, erkeklerin ve kadınların sohbet yaşamını nasıl çeşitlendirmek mümkün olduğu da yazılmıştır:

“Hepiniz geçerli mi denedi? Konsey hariç ”gülümseme“ Daha fazla – geri kalanlar sadece insanın görüntüsünde bir domuz içerebilir ”(adamın yorumu).

«Böyle şeyler uzun süre korkabilir. Muhtemelen hepsi kesinlikle kötü olduğunda ve kadın diğer çekicilikten mahrum bırakıldığında kullanılabilir »(kadının yorumu).

Erkeklerde ve kadınlarda sohbet  ve her şey için çok fazla hor görüyor, neyi ilgilendiriyor?

İdeal sohbet sırları İdeal metresi sırları

İdeal sohbet sırrı, erkek ve kadının samimi koşullarda ortaya çıktığı andan çok önce başlar.

Küçük kız bebekleri ve yakındaki annesini oynar, kız arkadaşına bir şey söyler: «Evet, bu adamların hepsi kirli hayvanlar…». TV’de herhangi bir film gösterisinde aşk veya sohbet sahneleri sahneleri ve yakındaki kız oturuyorsa, annenin bu durumda ne kadar doğru tepki vereceğini bildikleri nadirdir. sohbet konusunda her şey kaybolur ve bu tür insanlar… böylece

Kızı yetiştiren anne öğrenir: “Çalışmalısın, iyi kibar olmalısın”. Ve annemin kızı güzel ve kadın olduğunu öğrenmesi nadirdir. Ve sadece onu övmekle kalmıyor, aksine, eleştiriyor – böyle bir rakam değil, böyle bir burun.

Sonuç olarak, kız vücuda düşmanlık hissi ve  hoş olmayan bir ilişki ile büyür.

1) ideal sohbet odaları.

Bana göre modelleme figürüne sahip müşteri, ama muazzam görünümüne rağmen, damatın önünde sadece karanlıkta ve bir battaniyenin altına daldı.

İdeal sohbet için sadece konuşma kabul edilmesi değil, kadın gurur duymalıdır.

Her erkek, kadın kraliçenin kendisine yakın olmasını ister. Dünyanın en güzel kadını ya da modeline söylemedim. Her insanda güzellikle ilgili kavramlar. Aşık ve küçük kadına ve aşırı kiloya düşebilir.

Ama en güzel olduğuna inanmak istiyor. Ve eğer kadın, kendisiyle gurur duyduğu güzellik gibi davranırsa, vücuda sevinirse – doğru seçmiş demektir.

Ama kadın adama açıklama yapmaya başlarsa: “Evet, güzel olan ne? Belde yağ var mı? Görüyorsunuz, bir dip ideal değil mi? ”, Adam için o mesafe biraz iyi değil gibi görünüyor. Beklentileri aldatılmış ve hayal kırıklığına uğramış hissediyor.

2) İdeal sohbet için kadın akıllı olmalı ve herkese açılmalıdır.

Kadın akıllı olursa meraklı olur. Cinsiyetin hayatımızın çok önemli bir parçası olduğunu anlayacak ve bu konudaki literatüre saygı duyuyor. Ve  film, titizlikle veya bashely dönmeden bilgilendirici bakış açısından bakacaktır.

Kadın ikiyüzlü olmamalı ve Ask planın herhangi bir teması hakkında konuşmak kolay olacaksa, adam hayal edebilir ve ona hayal gücünden bahsedebilir. Birlikte cinsiyette ortaya çıkan herhangi bir sorunu tartışabilirler ve sadece ilişkilerini değil.

3) İdeal sohbet için kadın erkek öncelikli olmalıdır.

Her yerde olduğu gibi sohbet yaparken de rahatsız etmek kolaydır, çünkü sadece fiziksel olarak değil, içtenlikle barediliriz. Ve cümleleri yazın: «Ve size ne kadar küçük», «Zaten hepiniz? Bugün hızlı bir şekilde yaptığınız bir şey… »erkekle sohbet yapmak isteyen kız uzun süre dövülebilir.

Bu nedenle, süper-maço durumunu geri kazanmak isteyen, kendisine (kendisi) diğer kadınları aramak için koşacağını, normda olduğunu onaylayacaktır.

4) İdeal sohbet için kadın kolay ve neşeli olmalıdır.

Neden bu kadar romantik bir şekilde başlayan birçok ilişki, kısa süre sonra sona erdi ve eski düşkünü hayal kırıklığına uğrattı ve birbirlerinden nefret ediyordu? Çünkü gereksinimler başladı: «Yapmalısınız…. Malısınız …”.

Zevk ve mutluluk arayan ilişkiler zihniyetini boğmaya ve incitmeye başladı.

Cinsiyette her yerde yaşamın neşeli algısı gereklidir. Bu nedenle, garip bir durum varsa, gerginliği her zaman gülünç bir şeyden kurtarmak mümkündür – şaka veya eğlenceli bir eylem.

5) İdeal sohbet için kadın cana yakın olmalı.

Gerçek insan iki şey ister: tehlikeler ve oyun. Bu nedenle, kadın – en tehlikeli oyuncak olarak gereklidir.

Ve cana yakın kadın her zaman o kadar kurnaz bir gülümsemeyle o kadar yalnız kalabilir ki, yalnız kaldığında o anı pek bekleyemeyeceği bir yerde bile kalabalıkta görünebilir.

Adamı bir sohbetci  yapıyor olsa bile, periyodik olarak adama heyecan verici bakmak gerekir ve bu hala büyük tutku ve uyarmayı beraberinde getirecektir. Kadın cana yakın olduğunda, adamın gözlerine ve uygun bir odada bir standa ve başka bir yere inşa edebilir.

cana yakın kadın bazen erkeğin ihtiyacı olduğunu ve bunu elde etmek için cinsiyeti daha da reddettiğini bilir.

Erkekler neden oynak kadınları bu kadar takdir ediyor? Çünkü kadın güvensizliklerin bu adamı sevdiğini ve cinselliği sevdiğini gösteriyor.

6) İdeal sohbet için kadın sohbeti sevmelidir.

Müvekkilimden biri, sohbet yaparken, her zaman kocasıyla nasıl müstakil bir görüş alındığını düşündüğünü söyledi.

Ve böylece, sohbet seven kadın,  süreci gözlemlemeyecektir. Bu sürece katılır, verdiği tüm hislerden hoşlanır.

Ve erkek, onu gördüğünde, sohbet kadına daha da fazlasını vermeye çalışır. Ve kadın erkeğe sunulan sohbet ve mutluluk için teşekkür eder.

Güzel kadınlar! Bu nitelikleri kendi içinde geliştirin. O zaman partneriniz sizin için ideal metresi alacak ve maksimum sohbet zevkini alacaksınız!

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet