Kim Kardashian 36 döner: Ailesinin inanılmaz gerileme fotoğrafları görmek

serkan balcı     10-23-16     Genel, Magazin     Kim Kardashian 36 döner: Ailesinin inanılmaz gerileme fotoğrafları görmek

Kim Kardashian 36 döner: Ailesinin inanılmaz gerileme fotoğrafları görmek

kim Kardashian Paris’te onu soygun bu ayın başlarında bu yana sosyal medyada sessizliğini koruyarak, Cuma günü sessizce onu 36 doğum günü kutlandı. Ancak, ailesi reality show yıldızı tatlı gerileme enstantane paylaşarak doğum günü kız çok mutlu döner göndermek için Instagram ve Twitter aldı.
en 36 yaşındaki özel bir gün onu 2015 kutlama kesinlikle daha farklıdır. Onun partisini detaylandırma Geçen yıl Kanye West’in eşi, hayranları ile onun cömert doğum günü pastası bir fotoğraf paylaştı.

 
Kris Kim bir gerileme kolaj paylaştı

“Kocam beni hayret kesildiğinde asla! O (It btw sooooo iyi) yeni Steve Jobs ekrana tüm sinemayı kiralanan ve ailem ve yakın arkadaşları tüm ellerinden geleni hamile Kim bakmak (sahte bebek diken diken gibi giyinmiş gelmek vardı varışta sunulan!), “zaman oğlu: Saint onu üçüncü trimesterde olan Kim, yazdı.

Bu beni daha az büyük ya da sadece eğlenceli bir serin tema hissettirmek için ise o, “Emin değilim ekledi ama ben Sadece ne gerek! Hamile kadınların bir grup ile öylesine çok rahat yemek churros duygu, onu sevdi ve hiç iyi zaman geçirdim mükemmel soğuk nefis gıda doğum günü !!!! ”

Kim olsa da henüz Tweet veya Instagram bir doğum günü sonrası, ailesi ve arkadaşları televizyon yıldızı sevgi ile sosyal medyayı sel edilmiştir.

Kylie ile Genç Kim Kardashian ve Kendall JennerVIEW

Kendall Kim ile kendisi ve Kylie bir çırpıda paylaştı

Kris Jenner gerileme fotoğraf kolaj paylaşımı, kızı için güzel bir haraç kaleme aldı.

“I love ve sen … hayatımızın içine tüm çok sevinç getirdi tapıyorum ve en güzel kızı, eşi, kız kardeşi, arkadaşı ve anne olan @kimkardashian benim değerli Kimberly! Happy Birthday,” aile reisi yazdı .

Diye ekledi: “Ben sana beni mübarek her gün çok şükür ve ben her an ve bellek beslemek Kalbim şükran dolu ve daha fazla hayal ya da … Anne xo bilmek hiç olacak daha seni seviyorum.”.

Aynı şekilde, kardeş Kylie Jenner vintage fotoğraf ile Kim doğum dileklerini iletti. 20 yıl önce doğum günü kızın tatlı onaltı bir resim gönderme, Kylie yazdı: “Doğum Günün Kutlu Olsun Kimberly seni kardeşimi seviyorum..”

 

Kylie Kim bir çırpıda 16 yaş paylaştı

Kim aslen 28 Ekim tarihinde Hakkasan Las Vegas onu 36 doğum gününü kutlamak gerekiyordu, ama yaklaşık £ 8.500.000 ($ 11 milyon dolar) Daha önce bu ay mücevher değerinde silah zoruyla soydular sonra görünüm iptal etti.

“Son koşullar göz önüne alındığında, Kim Kardashian Cuma, 28 Ekim’de Hakkasan Las Vegas Nightclub’deki onu önceden planlanmış bir görünüm yapmak mümkün olacak,” Vegas hotspot için bir sözcüsü Entertainment Tonight bir açıklamada.

korkunç olaydan beri, Kardshian yıldızın ailesi ile tutulması kadar seçkin üyeleri anne-iki güncelleştirmeleri paylaştı.

“[Kim’in] harika yapmıyor,” Kourtney Kardashian geçtiğimiz günlerde Avustralya’nın BUGÜN Ekstra üzerinde saptandı.

“Hepimiz gerçekten hala sarsılmış düşünüyorum ve ben sadece – bilirsin, ben o büyük destek ailesi olduğunu düşünüyorum ve biz bütün bu yaşadıklarımızdan travmatik şeyler, bir aile olarak bir araya onları geçmek olduğunu biliyoruz. ve o aile hakkında tüm olan budur. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?