Kendall Jenner Kim Kardashian soygun çile aşağıdaki Paris Moda Haftası sonlandırılıyor

serkan balcı     10-03-16     Magazin     Kendall Jenner Kim Kardashian soygun çile aşağıdaki Paris Moda Haftası sonlandırılıyor

Kendall Jenner Kim Kardashian soygun çile aşağıdaki Paris Moda Haftası sonlandırılıyor

model sadece bir gösteri yürüdü
Kendall Jenner Stili
moda Haberleri
kim Kardashian
Paris Moda Haftası
Kendall Jenner ablası Kim Kardashian silah zoruyla soydular sonra onu Paris Moda Haftası kısa vadede kesti. 20 yaşındaki Kim, ayrı bir düzlem üzerinde ev başlı kısa bir süre sonra, Pazartesi günü özel bir jetle şehri terk görüldü.

düşük bir profili korumak için çalışırken, Kendall bir yan kapı çıkışında tarafından George V otel yaptı, ve onun uçuş bindik bir krem örme şapka ile yüzünü ekranlı.

 

Kendall-Jenner-Givenchy

Kendall Jenner Pazar günü Givenchy gösterisinde yürüdü

model sadece Cumartesi günü Paris’e geldi ve onu ilk yapmıştı – ve sadece – onun gururlu ailesi ve en yakın arkadaşı Gigi Hadid üzerinde izlerken Givenchy moda haftası görünümü, ertesi gün gösterir.

Bu yaygın olduğunu o haute couture sunumları da dahil olmak üzere markanın son dokuz gösterileri yürüdü gibi Kendall, Salı günü Chanel show yıldızı olacağını iddia. Ancak Kendall Kim’in korkunç çile takip eden ilk aile koyuyor görünür.

Kendall Kim Pazartesi sabahı erken saatlerde silah zoruyla soydular olduğunu öğrendikten sonra ablasının yanında olmak için koştu. O ablası Kourtney Kardashian ve Hailey Baldwin de dahil olmak üzere bir grup arkadaşıyla birlikte parti olmuştu, ama onlar hızlı bir şekilde haber alınca Kim rahatlatmak için Hayır Adres otele koştu.

Kendall-Kim

Model çile aşağıdaki ablasını rahatlatmak için Paris bıraktı

Kim “kötü sarsıldı ama fiziksel olarak zarar görmeden” mücevher dolarlık milyonlarca bildirildi polis memuru kılığında maskeli adamlar tarafından çalındı sırasında olaydan sonra olduğu söyleniyor. Onun çocukları Kuzey, üç ve dokuz aylık Aziz anda odada olduğuna inanılan değildir.

haberler üzerine, Kim’in eşi Kanye West aniden Pazar gecesi New York’ta Meadows Festivali’nde yaptığı seti bıraktı. Kanye West onun setin sonuna doğru onun performansı bitirmek zorunda kaldı “nedeniyle bir aile acil durum: O çünkü bir” aile acil “nin terk etmek zorunda kaldı seyirci söyledi, ve ekibi daha sonra okumak bir bildiri yayınladı.

“Biz o açılış Meadows Festivali kapatmak için hayranları için koymak büyük bir gösteri için teşekkür ederiz. Bizim düşüncelerimiz Batı’ya ve ailesi ile vardır.”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet