Katie Holmes Suri tatlı yeni anlık paylaşıyor kızı

serkan balcı     09-13-16     Magazin     Katie Holmes Suri tatlı yeni anlık paylaşıyor kızı

katie holmes

katie-3a-a

Katie Holmes Suri tatlı yeni anlık paylaşıyor kızı

Katie Holmes bir gurur annesidir. 37 yaşındaki aktris Katie anne Kathleen için sürpriz bir doğum günü partisinde çekilen kızı Suri tatlı anlık bir dizi paylaşmak için Pazar günü Instagram aldı.

Bir fotoğraf oldukça beyaz elbiseli ve saçında eşleşen yay ile giyinmiş bir arkadaşıyla on yaşındaki Suri dans gösterir. “#happybirthdaymom #surprise #gratitude #family,” Katie görüntü başlığı.

Katie genç arkadaşı ile partide dans Suri bir fotoğraf paylaştı

o açıkça tüm kutlamalar bitkin iki küçük kız, cuddles olarak şenlikleri başka bir fotoğraf keyifli bir gülümseme ile Katie gösterir. “#gratitude #littleangels #blessed,” Yıldız yanında yazdı.

Katie kamera ile çekilen bir özellikle tatlı anne-kız anı paylaşarak fotoğraf serisi sona erdi. “#blessed, #gratitude #happybirthdaymum #family #love #goodnight” Diye Suri onu mum kadar snuggled gösteren, siyah ve beyaz görüntü başlığıyla.

Başka bir görüntü Katie uykuda bitkin küçük kızlar gösterir

Suri eski kocası Tom Cruise ile Katie tek çocuğu. çift 2006 yılında evlendi ve Katie Haziran 2012 yılında boşanma davası bulundu.

2014 yılında insanlar ile yaptığı bir röportajda, yıldız kızı “benim için her şey demek” dedi.

“Ben her gün öğreniyorum ve dakika bir anne oldu beri olmuştur” dedi.

 

Katie de bu güzel anne-kız fotoğrafı paylaştı

Bu öğrenme eğrisi Bölüm şeyler her zaman sorunsuz olmadığını kabul etmektedir. “Sabrım büyüdü, ancak pm… 4 ila 6 vay, demek!” Katie başvurdu. “Gıdıklamak kavgalar ve ışıltı sanat Arasında, ben yol boyunca bazı görgü atmaya çalışın!”

Yıldız ayrıca Tom onu bölünmüş kadar dokundu. “Ben hayatımda kim olmak, beni tanımlamak için bu anı istemiyoruz,” diye yorumladı. “Ben ben olarak bilinen ettiğimi olmak istemiyorum. Ben daha önce bir aktör sırasında bir aktör, ve şimdi bir aktör oldu.”

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?