Kate okula ziyareti sırasında Prens William alır: ‘Hala 16 olduğunu düşünüyorum

serkan balcı     09-18-16     Magazin     Kate okula ziyareti sırasında Prens William alır: ‘Hala 16 olduğunu düşünüyorum

Kate okula ziyareti sırasında Prens William alır: ‘Hala 16 olduğunu düşünüyorum

Duke ve Cambridge Düşesi Birlikte Başkanları kampanyası için farkındalığı arttırmak için Cuma günü okula geri gezisi aldı ve o 16 gibi o stills olduğunu ortaya hisseder Prens William ile, kendi çocukluklarında hakkında öğrencilere ve velilere sohbet bazı eğlendik .

İkinci in-line taht söyleyerek, o hala bir genç gibi davranır ki şaka için: “Ben 16 duyuyorum gibi Bazen ben hala 16 yaşıyorum gibi ben hala hareket bazen dürüst olmak gerekirse, hissediyorum,” Kate diyerek kabul ederken: ” Ben hala 16 düşünüyorum, “hangi o adam anne söylüyorum, kabul etti:” Evet. Catherine sık sık bana söyler ”

 

çifti Birlikte Başkanları kampanya kapsamında okulu ziyaret

?. Diyerek, okula geri dönmek böylece o da öğrencilere işini teklif etti: – Ben okula geri gelebilir ve işimi yapabilirim “Do sizi gerçekten seviyorum okulda ona her zaman korkunç Biz yerlerde takas gerekir. ”

bir çocuk o futbol onun sorunları ile ona yardımcı olur ve o, 34 yaşındaki lider Chelsea futbol destekçisi söylemek olduğunu belirttiğimiz Prens dostu rekabet yapan, kendi ilgi alanları hakkında öğrencilere sohbet ederek eğlenceli yanını gösterdi: ” chelsea? Sadece biz birlikte alabilir düşündüm! ”

 

Birkaç öğrenci ve veliler ile şaka

çift 2 Be yerleştirin, Kate’in hayır biriyle çalışır ve çocuklar desteklenen duygusal yanı sıra akademik hissetmenize yardımcı olmak için danışmanlık hizmeti sunmaktadır okulu ziyaret etti.

Prens William o bu, bir blog yazısı kendi çocukları oldu yazı nasıl hissettiğini önemli hakkında konuştu: “Catherine ve ben kısa bir süre içinde bu kendilerini olacak küçük çocuklar var, ve tüm ebeveynler gibi biz isteyeceksiniz bizim çocuklar okulda akademik potansiyele ulaşmak için sadece mümkün değil, aynı zamanda mutlu ve duygusal desteklenen olduğundan emin olun. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?