Kate Altuzarra okul kraliyet ziyaret geri elbise kamaştırıyor

serkan balcı     09-18-16     Magazin     Kate Altuzarra okul kraliyet ziyaret geri elbise kamaştırıyor

Kate Altuzarra okul kraliyet ziyaret geri elbise kamaştırıyor

O Harlow okulda geldi Kate yaz elbise hoş görünüyordu.

Comments0
Daha fazla about oku:
Kate Middleton
moda haberleri
İngiliz kraliyet ailesi üyeleri
O Cuma günü Harlow, Essex kampanya Başkanları için bir okul Birlikte ziyarete dışarı çıktı olarak Cambridge Düşesi yağışlı havaya rağmen parlak ve yaza görünüyordu. Daha önce yıpranmış hiç bir etiket – Kate Altuzarra siyah ve beyaz Lekeli yeni bir gök mavi elbiseli sıcak hava için giyinmiş.

34 yaşındaki soluk pembe topuklu bir çift ve bir eşleştirme debriyaj çanta ile, £ 1.728 olarak perakende güzel düğme aşağı elbise, accessorised. Onun uzun esmer saçları imzası kabarık darbe kuru tarz ve Düşes gümüş kolye ile basit onu mücevher, elmas küpe ve onu güzel bir nişan yüzüğü damla tutuldu.

 

İlk kez Altuzarra Kate

Prens William ve Kate onların Başkanları Birlikte gençlerin ruh sağlığını yardım hedefliyor kampanyası kapsamında gençlerin karşı karşıya basınçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Komiserler Akademi’yi ziyaret etti. okula giderken, Kate sarı bir demet gül kabul ve o ve Prens onların rozetleri hakkında bunları soran, iki öğrenci konuştu.

“Günaydın Sizin Kraliyet Highnesses ve misafirler,” kendi koltuklarını almadan önce: çift daha sonra söyleyerek, onlar bir sınıf katıldı içinde nerede giden öğrenciler hep bir ağızdan, onları karşıladı gülerek önce tezahürat kalabalığa el salladı.

kate-m

Kate Birlikte Başkanları kampanya için Essex bir okula ziyaret aldı

İkinci in-line tahta geçenlerde, Prince George ve Prenses Charlotte okulda akademik ve duygusal desteklenen hissediyorum umutlarını açığa yazma öncesinde okula gezi Başkanları Birlikte kampanyası için bir blog yazısı yazdı: “Gerçek şu birçok gencin, okul değiştirme ya da yeni bir eğitim-öğretim yılı başlamadan için uğraşmak gerçekten çok zor.

“Catherine ve ben kısa bir süre içinde bu kendilerini olacak küçük çocuklar var, ve tüm ebeveynler gibi bizim çocuklar okuldaki akademik potansiyele ulaşmak için sadece mümkün değil, aynı zamanda mutlu olduğundan emin olmak isteyeceksiniz ve duygusal destekledi. “

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?