kısa yollar Giriş
icon
icon
Kameralı Sohbet Siteleri

Kameralı Sohbet Siteleri

kamerali-sohbet

Günümüz teknolojisinde her masaüstü bilgisayar ya da dizüstü bilgisayarda web kamerası olduğu düşünüldüğünde görüntülü sohbet ihtiyacı ve görerek tanışma veya konuşma internetin her alanında rutin bir hale gelmiştir. İster sevgilinizle, isterseniz şirket çalışanlarınızla çok rahat bir şekilde basit programlar kullanarak konuşmalar ve toplantılar yapabilmektesiniz.

İnsanın niceliğinden ötürü iletişim içinde mutlaka sesli veyahut görüntülü öğelerin bulunması kaçınılmaz gerçeklerden biridir. Bu tür konuşma şekline Sesli Sohbet ve Görüntülü Sohbetdenmektedir. Görme, gördüğünü anlama ve gördüğüne inanma pek çoğumuzun değer verdiği konu başlıklarından biridir. Ünlü bir deyim “görmek inanmaktır” der ve pek çok edebi esere de feyz kaynağı olmuş tarihi bir söylevdir.

Kameralı Sohbet web tabanlı olabildiği gibi Skype, Viber, Whatsapp ve Facebook uygulama standartlarının da artık vazgeçilmez öğelerinden biridir. Canlı Sohbet  edebileceğiniz bu ufak yazılımlar sayesinde bir zamanlar atlarla günler süren yolculuklar, sıradan birkaç tuşla binlerce kilometreye ulaşabileceğiniz devasa otobanlara dönüşmüştür. Belki de internet dünyanın küçülmesindeki en büyük mihenk taşlarından birisidir.

Yazı admin Tarafından 15.11.2016 Tarih, Saat 8:50 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
728x90 reklam alanı
Yorum Yap

“Kameralı Sohbet Siteleri” için 5 cevap

 1. EREN ÖLMEZ dedi ki:

  sohbetlerrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • Clarinda dedi ki:

   I just happened across your blog a few days ago and I’m already hooked! My very first half is in Feb., Vat8;line&#e217ns day to be exact. It’s in Austin, Texas and I hear quite hilly! I really think your blog is fabulous and so motivating! I have run all of my life due to my weight so it’s nice to hear that you’ve lost so much! Alicia in Houston, Texas

 2. bekay balo dedi ki:

  sohbetttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 3. bekay balo dedi ki:

  naber

 4. Sssss dedi ki:

  Guzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir