Kadınlarla sohbet et

admin     06-16-19     Genel     Kadınlarla sohbet et

Yeni bir tane mi arıyorsunuz Aşk ya da sadece heyecan verici bir flört ile ilgileniyor musunuz? Niyetiniz ne olursa olsun, internet kadınlarla sohbet etmenin binlerce yolunu sunuyor. 

  • Her şeyden önce, neden kadınlarla sohbet etmek istediğinizi anlamanız önemlidir. Hangi niyeti izlediğinize bağlı olarak, karşı cinsten önce ilginç hale gelmek için farklı stratejiler izlemelisiniz. 
  • Uzun vadeli arıyorum İlişki : Uzun süreli bir ilişki istiyorsanız ve şimdi İnternet’i dahil etmek istiyorsanız, o zaman kadınlarla sohbet etmek için daha fazla zaman ayırmalısınız. 
  • Sohbette mümkün olduğunca otantik olun. Bu, sizi olduğu gibi gösteren fotoğraflarınızı içerir. Bu yüzden fazla kandırmayın. 
  • Bir kadınla konuşurken, diğer kişinin onunla ilgilendiği hissine kapılması önemlidir. Kadını neyin oluşturduğuna kendinizi duyarlı ve meraklı bir şekilde gösterin. Aşağıdaki sorular konuşmanın devam etmesine yardımcı olabilir: Hobileri neler? Hangi mesleği uyguluyor? Hangi alternatifi uygulamak ister? Hangi müziği / filmleri / sanatçıları sever? Ona bunları da anlatın, bayan eşit bir eğlenceyle ilgilendiğinizi fark etti.

Hızlı flört etmek için kadınlarla sohbet etmek istiyorsan, bunu farklı yapmalısın:

  • Vücudunuzu ve heykelinizi yüzünüzün yanında gösteren iyi fotoğraflarınızı gönderin. Böylece kadın, onun fiziksel seviyesine de ilgi duyup duymadığınızı hemen anlar. 
  • Sohbette hızlı bir şekilde tercihlerini sormalısınız: Neden sohbette? O ne arıyor? Bir ilişkisi var mı? Ortaklıkta özlediği bir şey var mı? 
  • Sohbet ederken çok müdahaleci olmayın, bu yüzden bir cevap alamazsanız çok fazla delmeyin. Bu sizi ilginç kılacak ve bundan daha fazlasını elde etme şansınız var.

Genel olarak kadınlarla, gerçek ya da sanal olsun, sınırları korumak için görüşme yapıyor. Bu nedenle, sizin için ilginç olmaya devam etmek için “Bu noktaya ve daha fazla değil” gönderdiğiniz sinyallere dikkat edin. 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet