Justin Timberlake eski Britney Spears ile bir işbirliği için ‘kesinlikle’ olduğu

admin     09-16-16     Genel     Justin Timberlake eski Britney Spears ile bir işbirliği için ‘kesinlikle’ olduğu

Justin Timberlake eski Britney Spears ile bir işbirliği için ‘kesinlikle’ olduğu

90’lı yılların çocukları sevinirler! eserlerinde bir Justin Timberlake / Britney Spears düet olabilir gibi görünüyor. Justin eski alev müzikal işbirliği ilgi olacağını haber bu hafta tepki gösterdi ve o fikri ile gemide tamamen oldu.

“Öyle mi? Elbette! Kesinlikle, kesinlikle,” diye E söyledi! Toronto Uluslararası Film Festivali’nde Haber, o zaten Britney yorumlarla ilgili duymamıştım nedeni “Ben 17 aylık bir oğlum var, bu yüzden manşet haber alamadım.”, Olduğunu ortaya Diye ekledi: “Ben erişilebilir değilim, bizi arayın know olmamak için özür dilerim!”

 

Justin Timberlake o Britney Spears ile bir işbirliği “kesinlikle” açık olduğunu söyledi

Britney geçen ay Romeo ile Canlı İstenen Most hayranı Q & A rüyasını işbirlikçileri ortaya çıkarmak için istendi ve o eski listelenen sonra geliyor.

“Aerosmith gerçekten iyi ve parlak görünüyor. O bence bir dahi. O çok rock’n roll olduğunu. Onun ruhundan söylüyor,” diye başladı. “Gwen Stefani, ben o harika olduğunu düşünüyorum. Justin Timberlake çok iyidir …”

Anlaşılır, haber pop hayranları arasında bir çılgınlık biraz neden ve hatta Justin’in eski ‘NSYNC grup arkadaşı Lance Bass desteğini aldık. “Ben tabii ki, ne görmek isterdim” diye E söyledi! MTV Video Müzik Ödülleri’nde. “Ben dünyadaki herkes herhangi bir sıfatla birlikte onları tekrar görmek istiyor. Herkesin çocukluk rüya gibi.”

 

2002 yılına kadar 1999 tarihli eski bir çift

Diye ekledi: “Ben inanılmaz bir işbirliği olacağını düşünüyorum olsa ben ikisini de istiyorum, bu bir dans numara olmak isteyeyim – tür Michael-Janet Jackson türü bir şey, inanılmaz olurdu gibi…”

onlar arkadaşlığın üç yıl sonra 2002 yılında bölünmüş önce justin ve Britney dünyanın en ünlü ünlü çiftler biri vardı.

aktris Cameron Diaz ile bir yüksek profilli romantizm sonra, Justin Ekim 2012 yılında Jessica Biel evlenmek için gitti ve Nisan 2015’te çiftin oğlu Silas Randall Timberlake karşıladı.

Britney Kevin Federline ile evlendikten itibaren, aynı zamanda oğulları Sean, 11, ve on yaşındaki Jayden bir gurur üstüdür.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet