Yaz-kış farketmez, ağır makyajdan, yoğun makyaj ürünlerinden hoşlanmıyorsan ve hassas bir cilde sahipsen hafif kapatıcı fondöten tam sana göre. Daha da iyisi, yoğun kapatıcı ama dokusu çok hafif ve cildine nefes aldıracak süper bir ürün önerimiz var:  L’Oreal Paris’ Eau de Teint Nude Magique Foundation. Yaz-kış yanından ayırmak istemeyeceğin bu fondöteni yakından incelemeye ne dersin?

Hiç makyaj yapmamış gibi hissetmek istemez misin? O zaman sudan bile hafif formülüyle kapatıcılık etkisinin birleştiği bu ürün tam sana göre. Şişeyi sallayarak karıştır ve parmak uçlarınla yüzüne uygula- yapısının sudan bile hafif olduğunu farkedeceksin. Parmaklarınla yanakların, çenen, burnun ve alnına noktalar şeklinde uygulayıp nazikçe dağıt.
Baz uygulamayı tamamladıktan sonra, elmacık kemikleri, göz altları ve burnun ortasını vurgulamayı unutma. Göz makyajın için de son zamanların gözde trendlerinden olan babydoll makyajını deneyebilirsin. PixieLott’un kırmızı halı imajından ilham alabilirsin. Evde ustalaşmak istiyorsan, eyelinerı üst ve alt kirpik çizgine uygulayarak gözlerin açık şekilde dış çizgileri birleştirerek deneyebilirsin. Maskarayı kirpiklerini tek tek ayıracak, hacim, doku ve kıvrıklık sağlayacak şekilde soldan sağa doğru uygulayarak makyajını tamamlayabilirsin.