Günün Kalıntıları … Her Gün: Teksas’ın serseri kürtaj yasası

admin     12-25-16     Genel     Günün Kalıntıları … Her Gün: Teksas’ın serseri kürtaj yasası

“Mystery No Science Theatre 3000” in başka bir basımına hoş geldiniz. Bu bölümde, Teksas Eyalet Sağlık Hizmetleri Departmanı (Tıbbi delillerin Magic 8 topunun sonuçlarıyla aynı ağırlıkta olduğu bir yer), Bir düşük, ektopik hamilelik veya bir Teksas sağlık kuruluşunda yapılan bir kürtajdan gelen TÜM cenin dokuları için defin yapılmasını gerektirir.
Ve bundan kim yararlanır, sorarsın mı? Klinikler mi? Hayır. Hastalar? Hayır. Tuhaftır ki faydalanabilecekleri tek cenaze direktörüdür – ve bunu beklemek – düzenlemeye karşı sert mücadele ettikleri için iyi … CREEPY AND UNNECESSARY AF! Herhangi bir şey kazanmaya götüren tek kişi bunun kötü bir fikir olduğunu düşündüğünde ve onunla hiçbir ilgisi olmak istemediğinde, konunun bu dinsiz dinlenmek için değil de bu fanatikler grubuna yatırılmayacağını düşünürdü. Amaçları, kliniklerde gereğinden fazla mali yük getiren, artık açık kalmayı imkânsız hale getiren bir başka çılgınca barikat yaratmaktan başka bir şeye dayanmıyor.

Bunun hamile kişileri nasıl etkileyecektir?

Çünkü kasıtlı olarak ayrıntılı olarak kabataslak ve yönetmelik belirsiz bir biçimde yazılmıştı, evde düşük yapmak bir kadını ağırlayacak bir yere koyabilir; bu kadının bir hastaneye gitmesi gerekip gerekmemesi, çünkü onun olup olmayacağından emin değil. Bir cenaze töreni ödemesi için, eğer ihtiyacı olan tıbbi yardıma karar verirse! Yine, kimin saygınlığı bir daha önemsiyor? Iyi tanrım!

Şimdi bazı iyi haberler var: Bu Texas toplantısı, federal bir hakim sayesinde Ocak ayına kadar bekletildi. Ancak o zaman Ocak geliyor …

Kötü haber: Bu sadece bir Texas olayı değil.

Louisiana ve Indiana’daki benzer yasalar da mahkemede kabul edildi ve mahkum edildi. Fakat bu anti-seçim öğütlerine bir anlık duraklama vermez. Buna izin verecek bir mahkeme bulana kadar böyle düzenlemeler yapmaya devam edecekler. Ve Başkan Vekili Donald Trump ile birlikte, mahkeme Yüksek Mahkeme olabilir.

Kar amacı gütmeyen Lady Parts Justice’i başlattım, çünkü anayasaya aykırı olmayan (şu anda en azından) kanunları duvara yas tutmaya devam eden yas tutucuları ortaya çıkarmak için öfkemle birlikte mizah kullanmak istedim. En yeni videolarımız, bu saçmalıkların ikiyüzlülüğünü, Shark Tank’ın gösterisi biçimini kullanarak ortaya koyuyor çünkü bu delilikten çıkan kürtaj yanlısı aktivistin onu ABD’nin gerçek Amerika dünyasında satması gerekiyorsa ne olacağını vurgulamak istiyoruz Hate Services’in Texas Bölümü Departmanının paralel evreni.

Batşım düzenlemesinin bu en son sürümü gülünç (ve dehşet verici), ama sizi güldürmekten başka yapmak istiyoruz – sizi bilgilendirmek ve sizi harekete geçirmek istiyoruz. Kürtaj hakları ve kadın hakları genelde daha önce hiç olmadığı gibi tehlikede ve LPJ size geri dönüp geri çekilmesine ve harika kürtaj sağlayıcılarımızın desteğine ihtiyacınız olan tüm cephane vermek istiyo

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet