gösteri ‘baskı’ ve onun en büyük rakibi duygu üzerinde kesinlikle favori Louise Redknapp

serkan balcı     09-05-16     Genel, Magazin     gösteri ‘baskı’ ve onun en büyük rakibi duygu üzerinde kesinlikle favori Louise Redknapp

gösteri ‘baskı’ ve onun en büyük rakibi duygu üzerinde kesinlikle favori Louise Redknapp

louise-redknapp

Luuise Redknapp bu yılki Strictly Come Dancing kazanmak için favori lakaplı edilmiştir. ve onun iki oğlu utandırma endişe – – onu Kesinlikle bu başlangıç hafta sonu öncesinde Ancak eski pop yıldızı o zaten baskı hissediyor itiraf etti.

“Ah basınç! Basınç!” yemek masası üzerinde yeniden aileleri teşvik etmek için bir teknoloji gerektirmeyen Dolmio kampanyası önü olan Louise, dedi.

Bana merhaba dedi! Çevrimiçi:… “Dürüst olmak gerekirse ben iyi bir şeydir birkaç diğer sık olduğunu düşünüyorum bazı parlak dansçılar vardır Claudia Fragapane bir Olimpiyat jimnastikçi olursa olsun ben denemek ne kadar zor, asla gibi o bölünmelere edebilmek için gidiyorum yapar. Ben sadece ne olacak değil demek! o bir şüphe gölgesi olmadan şut gidiyor. ”

 

“Ne olursa olsun ben denemek ne kadar zor, asla Claudia gibi bölünmelere edebilmek için gidiyorum!” Louise dedi

Diye ekledi: “. Ben eski Danny Mac, o kesinlikle bazı hareketler var gördüğüm o olacak gerçekten kucaklamak olduğunu düşünüyorum Papatya ve Laura, onlar çok seksi ve güzel konum ve ne olursa olsun onlar ne harika görünüyorsun var..

“Will Bana ona sahip için var bu yüzden … Tameka, Cevher, Melvin ve tabii Anastacia. Onun kayıtlarını aldım, yine de bir Will Young hayranıyım, dünyadaki tüm zaman favori insanlardan biri olduğunu, garip tür. Ed Balls inanılmaz bir kişiliğe sahip ve her şeyi içine kendini atar. ”
“Dünyada benim her zaman favori kişiden biri olacak” dedi

“Hepsi vermek büyük bir şey var,” dedi. “Ben hepsi ne kadar iyi de gutted biraz değilim! Yetenek bir sürü kesinlikle var. Herkes kendi adım içinde süreceğe benziyor. Hiç kimse herkesten daha bunun için hungrier gibi görünüyor.

“Ama ben diğer insanlarla bir aşırı rekabetçi bir insan değilim, ne biliyor musunuz. Ben. Ben tamam yapmak ve elimden gelenin en iyisini istiyorum bu kendimi gurur yapmak isterdim hissediyorum.”
şarkıcı yine dans için ileriye söyledi

doksanlı yıllarda kız grubu Eternal bir üyesi olarak ün bulundu Louise, o “gerçekten tekrar dans arıyoruz” değil, aynı zamanda spot bir dönüş yapma temkinli olduğunu söyledi. Ailesinden odaklanan ve kocası Jamie Redknapp ile paylaştığı iki oğlu yükselterek olmuştur – Charly, 12, ve Beau, yedi.

“O kadar uzun zaman oldu,” Louise dedi. “Ben aslında. Sadece denemek ve ben tekrar yapıyor hayal bile edemiyorum, çünkü dans ederdim ki kendime hatırlatmak için, benim eski müzik videoları birkaç geri izledim Bu sadece böyle bir ömür önce gibi hissediyor.

“Ben aslında genç oğlum dün gece oturdu ve bazı müzik videoları izledim ve o gibi, ‘? Sen mum olduğunu Böyle mi değil mi?’ Ve ben ‘Evet, ister inanın ister inanmayın!’ Dedi ”
“Charly ‘Beni mahcup etmeyin !! kötü olmayın! Kötü olmayın!’ Dedi” Louise güldü

o Kesinlikle katıldığını oğulları anlattı an, Louise ortaya koydu: “Charly dedi ki, ‘Beni mahcup etmeyin !! kötü olmayın kötü olmayın!’ Ama Beau onun adımlarla bunu biraz sürer. O gibi, ‘Oh yapmak, ne olursa olsun harika olacak mum.’

“Büyük bir biraz daha farkında ve ben de ben bir ailem var çünkü doğru oynamak zorunda oraya gittiğimde, bir 12 yaşındaki sahip farkındayım. Bu artık benimle ilgili değil sadece. Yaklaşık var bana etkilenen herkes. Yani diğer kızlardan bazıları daha belki biraz daha güvenli, içine giriyorum. ”
kocası Jamie Redknapp ile eski pop yıldızı

o Dolmio en tech-ücretsiz kampanya önü neden olan, teknoloji – Louise onun aile hayatı ve onun moda blogunda odaklanmış olsa da, onu ve çocukları yolunda duramaz bir şey var.

geçici dinnertime üzerinde yeniden ailelere teşvik, mobil cihazlar ve Wi-Fi devre dışı bırakabilirsiniz eski moda bir karabiber değirmeni – anne-iki hatta Dolmio en Biber Hacker kırbaç tehdit etti.

“Bu bir deha fikir,” Louise güldü. “Teknolojisi herkes için büyük bir şey. Yani nerede olduğunu o yaşta olan çocuklar var, ama sadece ben sık sık göz ardı başlamıştı evimde sahneye başlamıştı! Bu günde kaybetme anları olduğunu gerçekten önemli idi.

“Evimizde yeni kural akşam masada teknoloji ama sadece değil olabilir olduğunu. Bu güzel bir kural ve çok fazla soran değil. Bu onlar oldukça önemli bir mesaj. Biz başka bir odada bir çekmecede bizim telefonlar koymak birisi gidip onların telefonunuzu kontrol eğer, onlar masayı ve tüm yıkama yapmak zorundayız. ”

Belki şaşırtıcı Louise’in kocası Jamie, bir emekli Liverpool futbol kaptanı, itaat eder. “Onun istediği son şey yıkama up ile hantal hantal oluyor!” dedi. “Biz Biber Hacker hakkında birçok şaka yaşadım. Ben de ‘. Ben masa ve bunun ortasında koyacağım dışarı onunla akşam yemeği için gidiyorum ne zaman bir gece onu almaya gidiyorum dedi ll herhangi bir spor kanalı kesip! ”
Dolmio ailelerin yüzde 82 teknoloji serbest mealtimes mutlu olduğunu söyledi bulundu.

Louise fazla bilgi için ziyaret edin Sohbetalem.com.tr için, teknik ücretsiz tablolar için Dolmio ile bir kampanya başlattı.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?