Google Pixel telefonunun özellikleri

admin     10-07-16     Teknoloji     Google Pixel telefonunun özellikleri

San Francisco onun etkinlikte, Google açıkladı lansmanı iki yeni telefonları, Google Piksel ve Google Piksel XL yanı sıraHindistan’da başlangıç fiyatı ve diğer pazarlarda. Piksel Rs başlar. 32GB varyant, ve XL Rs geri koyacaktır Pixel için 57.000. 32GB varyant için 67,000.

İki telefon ayrı pil kapasitesi ekran boyutu ve çözünürlüğü, ya da dışında aynıdır ve her ikisi de 4GB RAM ile bir Qualcomm Snapdragon 821 işlemci tarafından güçlendiriliyor. Aynı 8-megapiksel ön kamera ile geliyor ve 12.3-megapiksel arka kamera, ve birçok yönden prim fiyatlandırma kadar canlı. Sen tam özelliklere görebilirsiniz Google Pixel ve Google Piksel XL .

 

pixel_1475655078695

 

 

telefonlar da sadece Piksel hattı için olacak bazı benzersiz özellikleri paketi; Bu özellikler biri hariç, Android’in geri kalanı için genişletmek gerekiyordu değildir. İşte Google Piksel telefonlarına özgü beş özellikleri şunlardır:

1) yaşam için sınırsız fotoğraf ve video depolama
Google Fotoğraflar normal bir kullanıcı, bir Paisa ödemek zorunda kalmadan görüntüleri yedekleme gibi. Bu harika ama Google “yüksek kaliteli” boyutuna görüntüleri sıkıştırır. Yani sadece telefonunuzun ekranında görüntüleri inceleyen gidiyoruz, ama çıktısı alınmak eğer, ya da belki bir 4K monitörde onları inceleyen, daha sonra sıkıştırma kötü bakmaya başlarsa gerçekten bir sorun değil. Herhangi bir sınır ile, bulut bedava yedeklenmiş olacak 4K kaydedildi hatta videoları – Google’ın Piksel telefonlar tam çözünürlükte fotoğraf ve videoları sınırsız yedeklemeler sunacak.

2) Akıllı depolama
Ne sınırsız yedekleme olması daha iyidir biliyor musunuz? Sınırsız yedekleri yönetme hakkında endişelenmenize gerek kalmadan. Google bu özelliği Akıllı Depolama çağırır ve uzayda kısa çalışan olduğunuzu karar verdiğinde otomatik olarak buluta telefonunuzdan görüntüleri ve videoları kaldırır.Bu sizin depolama yönetimi vakit değil böylece otomatik olarak dosyaları alır ve sınırsız yedekleme sayesinde Google tüm videoların kalitesi üzerinde kaybetmek yok, sunuyor.

google_photos_1475655592529

dosyalar sadece gereksiz telefonunuzu dolduruyor yerine bulut yaşayacak – Bu 32GB depolama hala 4K video film karar bile, kullanım için yeterli olacağı anlamına gelir.

3) Google Yardımcısı
Google Piksel ve Piksel XL Google Yardımcısı yerleşik ilk akıllı telefonlar bulunmaktadır. Google Yardımcısı okuma insanların bazıları zaten sayesinde yaşamış olurdu yeni akıllı asistanı Allo . Asistan ana ekranından terfi alır ve eve düğmesine uzun basarak o kadar çağırabilirsiniz.

Yardımcısı, sadece sesli arama arayüzü daha fazladır – AI smarts tarafından yedeklenmiş ve daha önceki etkileşim yoluyla o kadar kazılar bilgi contextualises var. Allo bizim kullanımında Yardımcısı devam eden bir çalışma olarak rastladı, ancak Google bunu kullanmak daha, daha kullanışlı hale gelecektir söylüyor.Şu andan itibaren, zaten, takviminize etkinlik eklemek bir bakkal listesi yapmak ve ev gezinmek için kullanabilirsiniz.

Google özelliği diğer telefonlara geliyor olacak Gadgets 360 söyledi, ancak bunun için bir zaman çizelgesi ilan etmedi.

google_assistant_1475655620961

 

4) Piksel Launcher
Google’ın Piksel Launcher Piksel telefonlarına özeldir ve Google Asistan Launcher evrimi. Bu, Google Yardımcısı, size bir bakışta, bir yenilenen uygulama çekmece, yeni, yuvarlak uygulama simgeleri, ve daha tarih gösteren bir dinamik takvim simgesi ile Google Asistan yerine içerir.

adı verilir rağmen Google, yakın gelecekte bu olay için umutları alamadım, satır aşağı daha fazla cihazlara getirmek olabilir. gayri resmi versiyonu geçen ay sızdı zaman ortaya konmuştur olarak sideloading, bir seçenek olabilir.
5) 24/7 müşteri desteği
biri en büyük sorunlardan bir telefon müşteri desteği oluyor satın alma ile. Google bunun farkında olduğunu ve ses ve metin hem yoluyla 24/7 müşteri desteği sunuyor ve teknoloji desteği doğrudan sorunları teşhis için ekrandaki ne olduğunu görmek böylece aynı zamanda bir ekran paylaşım çözümü vardır. Bu, isteğe bağlı bir ayardır durumda güvenlik konuları hakkında endişe edildi.

yerine bu koymak Google, tüm telefonlara bu özel özelliği dışarı alamazsınız neden istiyorsa tabii ki, diğer üreticilerin benzer bir özellik kendilerini ekleyebilirsiniz rağmen, bir insan gücü, bir sürü gerektirir.

pixel_1475655991854

 

Bu beş özellik açıkça diğer Android teklifleri Piksel telefonları ayırt ve onları öne yardımcı olacaktır.

Bonus
Google’ın Hızlı Geçiş özelliği ve dongle – Olayın havalı seçeneklerinden biri de küçük biriydi. Adaptör hızlı bir şekilde iPhone veya veri aktarmak için ekrandaki talimatları ile başka bir Android cep telefonu tüm verileri kopyalayarak, Pixel telefona geçmek için sağlayacaktır.

Bu tamamen benzersiz değil bu yüzden uygulama kaygan ve çekici olsa Samsung ve Motorola gibi diğer markalar, diğer donanım geçiş kendi çözümlerini var.

Olmayan Piksel kullanıcıları? Ne alabilirim
başkasının işletim sistemini kullanmak için alır önce Piksel telefonları da Android 7.1 NOUGAT ile başlatın. Ancak, bu en azından onlara münhasır değildir ve bizi geri kalanı hattında bir noktada yeni işletim sistemi alacak. Android 7.1 aynı zamanda insanların bunun için biraz zaman alacaktır ama yararlanacak bazı hoş özellikleri getiriyor.

1) Daydream VR için destek – Bunların büyük açıkça Daydream VR olan Daydream Görünüm kulaklık ve Google’ın yeni VR ekosisteminin. Şu an itibariyle, kulaklık yalnızca Google Piksel telefonları ile kullanım için onaylanmıştır olacak ama Daydream da Daydream Görüntüle kulaklık kullanımını desteklemek ve Daydream VR platformuna erişimi olacak Android 7.1 NUGA bir platform ve telefon olması gerekiyordu.

daydream_1475656197290

2) Parmak izi hareketleri Android 7.1 Nuga da parmak izi hareketlerini alır – diğer üreticilerin yanı sıra, Coolpad yapmış benzer bir şey ile Coolpad Not 5 ama Android 7.1 ile, bir standart olarak bildirimleri açmak için sensör üzerinde kaydırarak gibi özelliklere sahip mümkün olacak.

3) Gece Modu Bazı Android üreticileri şimdiden mavi ışığı filtreleyen gece modu ile telefonları gemi ve aynı iOS için de geçerlidir. Artık Google Android 7.1 den özellik standart ve telefon yapmıştır itibaren de göz yorgunluğu azaltmak için gece moduna geçmek mümkün olacak.

Yine de büyük bir etkisi olan küçük bir özellik, ve o çok daha erken cihazlarda norm olmadığını şaşırtıcı

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbet