Georgia May Foote platin sarışın saç başlangıçları

serkan balcı     09-14-16     Magazin     Georgia May Foote platin sarışın saç başlangıçları

Georgia May Foote platin sarışın saç başlangıçları

georgia-t

georgia Mayıs Foote Pazartesi gecesi ciddi bir makyaj ile

hayranlarına şok. o yeni göz alıcı platin sarışın saç, onu marka koyu çikolata kahverengi TRESSES bir tezat girmiştir olarak 25 yaşındaki neredeyse tanınmaz oldu.
Georgia May Foote Instagram üzerinde bir platin sarışın saç modeli sunulduktan etti

Eski Strictly Come Dancing yıldızı o siyah eyeliner ve mat kırmızı dudakları bir ipucu ile tamamlanmaktadır hacimli bukleler giyilen saçlarını, Marilyn Monroe kanalize, ona yeni bir görünüm açıklayacak Instagram aldı. “Sarışın hey Ah …” diye çarpıcı çırpıda eşlik başlığı yazdı.

Onlar cesur olmak ve böyle bir cesur değişim için sallanan yıldızı övdü olarak hayranları Övgü hemen dökme başladı. Ancak, diğerleri daha şüpheci ve onun yeni ‘aslında bir peruk olabileceğini anlamına spekülasyonlar var.

O son aylarda kahverengi saç sallanan olmuştur

Son zamanlarda o Tiffany’nin Holly Golightly, daha önce Pixie Lott tarafından oynanan rolü de oynamak Kahvaltı oynadığı olacağını açıkladı olması, Gürcistan sadece, ancak yıldız olmadığını teyit etmek henüz bir prova sırasında çeşitli sahne ile oynamak olduğunu olabilir do ‘onu yeni kalıcıdır.

Bu onun ve erkek arkadaşı Giovanni Pernice ilişkilerinde zaman aramaya karar verdi bu yılın başlarında açıkladı eski Coronation Street yıldızı için duygusal bir kaç hafta oldu hiç şüphesiz. Strictly Come Dancing geçen yıl tanıştığı çift, “arkadaş olmak” planlı olduğunu ortaya iyi şartlarda ayrıldı.

sonra Giovanni tarafından retweeted bir açıklama dışarı tweet’leme, Gürcistan yazdı: “Biz bölmek için karar verdik büyük üzüntü ile bazen bunu daha iyi olduğunu fark yapmak için kolay bir karar değildi, ancak kimsenin dahil bulunmaktadır.. arkadaş olmak ve bu o zamanlardan biridir.

Gürcistan ve Giovanni geçenlerde ilişkilerinin zaman denilen

“İkimiz de biz de yaklaşan çalışma projelere odaklanmak için gidiyoruz böylece yılın geri kalanı için çok yoğun çalışma programları var ve biz gelecek için birbirini iyi diliyorum.”

Giovanni, bu yıl dans yarışmasına dönen, Gürcistan dansçı için ona destek yanı sıra onun ünlü ortağı Laura Whitmore tweeted beri vardır. O da o onlar gösteri yeni bir romantizm kadar grev olabilir endişe edildiğini söylentileri gidermek için zaman aldı.

“Kendi fırlatma gösteri tüm @bbastrictly 2016 döküm ve mürettebat için iyi şanslar! Tüm sevgimi gönderme! Ben o inanılmaz olacak eminim,” diye yazdı. “Ve ben sadece @thewhitmore diliyoruz ve @ pernicegiovann1 iyi şanslar. Inanmıyorum Lütfen c *** sen. O çok güzel bir insan olduğunu okudum.”
İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi ÇevirmeniGlobal Pazar Fırsatları Aracı
Google Çeviri HakkındaToplulukMobilGoogle HakkındaGizlilik ve ŞartlarYardımGeri bildi

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?