Ezgi Baylar Kimdir?

admin     12-03-14     Biyografiler     Ezgi Baylar Kimdir?

Bu tarz benim yarışmacısının en sakin ve en tarz olan yarışmacısı olan Ezgi Baylar‘ın sizler için hem giyim tarzını hemde biyografisini inceledik. Hep beraber Ezgi Baylar kimmiş öğrenelim.

Ezgi Baylar çok genç görünse de aslında 31 yaşında. 4 yıllık bir evlilik hayatı bulunmakla beraber 1,5 yaşında Alya adlı tatlı bir kız çocuğuna sahip. Hatta geçen hafta yaptığı bir kombininde podyuma kızı ile birlikte çıkarak hem jüri üyelerini hem de yarışmacıları şaşırttı. Ertesi hafta ise podyuma eşi ile çıkarak hem sosyal medyada hem de Bu tarz benim yarışmasında etkili bir rüzgar estirdi.

Yarışmaya katılmasındaki amaç evli ve çocuk sahibi bayanlarında tarz sahibi olabileceğini göstermektedir. Alya dünyaya gelince çocuğunu bakıcıya emanet etmek istemeyen güzel yarışmacı, iş hayatını bırakmıştır.

Ankara’da doğan Ezgi Baylar, 1983 doğumludur. Yarışmacı 1,72 boyunda olup 50 kilodur. Eğitimini Marmara Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümünde tamamlamıştır. Kendisi profesyonel bir ekonomisttir.

Ezgi Baylar’ın giyim tarzını inceleyecek olursak farklı farklı kombinler yapmasına rağmen hep aynı renkleri kullanması dikkatimizi çekti. Yaptığı kombinlerde mor rengini sıklıkla kullanan yarışmacı sanırsak mor rengini kendine çok yakışmaktadır.
ezgibaylar

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?